הגדה בנוסח אנגלמאיר

הגדה בנוסח אנגלמאיר

100
נותרו רק 3 מוצרים במלאי
+

Minimum quantity for "הגדה בנוסח אנגלמאיר" is 1.

נותרו רק 3 מוצרים במלאי
שתפו מוצר

תיאור

הגדה של פסח,מהדורה שלישית,הוצאת תמוז. הגדה חתרנית, חילונית ומעל הכל – ישראלית. "הטקסט המקורי של ההגדה מלווה בסדרת איורים שהיא קולאז' סלפסטיק מופרע המשאיר את מוזמני הסדר ערניים עד העמוד האחרון."ההגדה מופיעה בנוסח מלא ובכתב ידו הייחודי של אנגלמאיר.ההגדה הופיעה בחמש מהדורות,והוצגה בתערוכות רבות,ביניהן במוזיאון ת"א לאמנות, והשנה בתערוכת יחיד "היהודי הנודד" במוזיאון הקומיקס בחולון. 21.5 על 27 ס"מ,60 ע"מ צבע, כריכה קשה.
http://www.mitzraim.com/

"בעבודותיו, הופך אנגלמאיר את תולדות יציאת מצריים לסיפור צבעוני ועסיסי, מיוזיקל רב משתתפים שהוא קולאז’ סלפסטיק מופרע המצליח בדרך מוזרה לייצר שפה חדשה שמתקשרת עם הישראליות.
ההגדה, בהגדרתו, משלבת רבדי שפה שונים, שימוש בארמית ("אני דיצריך לשרותים") עם מונחי רחוב וסלנג, משיחת רעיונות נשגבים עם חומרים זולים. אין בה חנופה למוסכמות של אסתטיקה, אם בטקסט ואם באיור: העבודה הידנית ניכרת בכתב היד ובהדבקה הידנית של הקולאז’ים הצבעוניים.
זאב אנגלמאיר מערבל חמץ ומצה, וודקה, טקילה וחרוסת, אזכורים ויזואלים של תרבות ישראלית מתערבבים בצילומי קולנוע משנות החמישים, איורי פרסומת אמריקאים ותמונות מתוך קטלוגים וטבלאות לימודיות. כך מופיע בהגדה אובייקט שאנגלמאיר המציא – ה"חמצוסקופ" – הדור השלישי המשוכלל של המכשירים לגילוי חמץ.
בלילת החומרים הזו מוגשת לצופים בה בשפה האנגלמאירית שאין לטעות בה, פראית ומעודנת, גבוהה ונמוכה, שרויה ברוטב של אנרכיה טובה ומתובלת בשובבות ובהתרסה כללית.
בימים של פוסט עופרת יצוקה, אנגלמאיר מגיש לנו כבד סוס יאור בחרוסת מתוקה. ועל כך נאמר "די דיינו".
( מתוך אתר מדיטק,חולון - המרכז הישראלי לעיצוב )

תגיות

פידבקים

חוויה חסרת גבולות
צחקנו מאוד. מומלץ בחום.
הגדה משעשעת ומוצלחת ביותר. מומלץ בחום
כתבו פידבק

אודות החנות

מפעיל החנות
זאב אנגלמאיר
טלפון
035178172
כתובת
לילנבלום 18 תל אביב 65132
אימייל
engelmayer7@gmail.com
שעות פתיחה
ניתן להזמין עבודות דרך האתר בלבד.

שילוח

אפשרויות שילוח
משלוח רגיל בדואר - ₪15
מדיניות משלוחים
משלוחים באמצעות שירות דואר רשום / רגיל של דואר ישראל. זמן האספקה תוך 7 ימי עבודה מרגע ההזמנה אך עשוי להשתנות בהתאם לעומס ברשות הדואר

מדיניות החנות

מדיניות החזרות
לפי החוק במדינת ישראל
מדיניות תשלומים
תשלום בפיי פאל או צור קשר לתאם צורת תשלום אחרת

אפשרויות תשלום

מוצרים דומים מרחבי המרקט

30,000
250
185
500
45