אור על החיים | ב.ק.ס איינגאר

אור על החיים | ב.ק.ס איינגאר

118
נותרו מוצרים במלאי
+

Minimum quantity for "אור על החיים | ב.ק.ס איינגאר" is 1.

נותרו מוצרים במלאי
שתפו מוצר

תיאור

היוגה מציעה לנו דרכים מועילות מאד לתיקון בעיות נפשיות הגורמות לרבים מאיתנו סבל כה רב, אך תחילה עלינו להבין את תיאורה הפשוט של המודעות על ידי הפילוסופיה היוגית…אנחנו מחזיקים בדעה כאילו על הפילוסופיה, שבאופן מילולי פירושה "אהבת החכמה", להיות מסובכת, עיונית וככל הנראה גם בלתי מובנת, כדי להלום את שמה. הפילוסופיה היוגית בוחרת באמות מידה אחרות להצטיין בהן: היא ברורה, מעשית והחשוב מכל, ישימה עכשיו.

בספר זה מתאר ב.ק.ס איינגר, אחד ממורי היוגה הידועים והמוערכים בעולם, כיצד ניתן להניע שינוי פנימי על ידי שימוש בעקרונות היוגה בחיי היום יום. בשפה פשוטה ובעזרת דוגמאות נגישות, מסביר היוגי הנודע את הפילוסופיה העומדת בבסיס תרגול היוגה ומדגים כיצד ניתן להשתמש בה כדי להתמודד עם בעיות ודפוסים משובשים עמוקים המופיעים אצל כולנו.

ב.ק.ס איינגר נחשב בעיני רבים למאסטר היוגה החשוב ביותר בעולם כיום. הוא בילה שנים רבות בהוראת תורת היוגה בעולם המערבי. ספר זה מצטרף לספרים רבים אחרים פרי עטו, ביניהם "אור על היוגה" ו"אור על הפראניאימה" שזכו להצלחה רבה בקרב אוהבי יוגה באשר הם.

תגיות

פידבקים

עדיין לא נכתבו חוות דעת למוצר

כתבו פידבק

אודות החנות

מפעיל החנות
סיפור פשוט
טלפון
03-5107040
כתובת
רח' שבזי 36 תל-אביב 6515038
אימייל
spashut@gmail.com
שעות פתיחה
ימים א'-ה': 20:00-10:00
יום ו': 9:30 - 16:00

שילוח

אפשרויות שילוח
משלוח רגיל בדואר - ₪15
מדיניות משלוחים
דמי משלוח בדואר מצוינים לצד כל כותר המופיע באתר. ההזמנות מטופלות בתוך 24 עד 48 שעות מרגע קבלתן, למעט שבתות וחגים. משלוח בארץ הוא דרך דואר רשום בדואר ישראל. למשלוחים בחו"ל או לכל משלוח אחר ו/או לאיסוף עצמי, אנא פנו אלינו לתיאום באמצעות הדוא"ל: info@sipurpashut.com

מדיניות החנות

מדיניות החזרות
ניתן להחליף כל מוצר בתוך 14 יום
מדיניות תשלומים
ניתן לשלם בכרטיסי אשראי באמצעות חשבון PayPal.

אפשרויות תשלום

מוצרים מאותה חנות