וורטקס אנרג'ייזר - מחזיר חיים למים- עשוי נחושת

וורטקס אנרג'ייזר - מחזיר חיים למים- עשוי נחושת

750
נותר מוצר אחד בלבד במלאי
+

Minimum quantity for "וורטקס אנרג'ייזר - מחזיר חיים למים- עשוי נחושת" is 1.

נותר מוצר אחד בלבד במלאי
שתפו מוצר

תיאור

סיפור השבוע:

רכשתי את התליון  האנרגטי האישי שלי ואת הוורטקס אנרג'ייזר נחושת לפני כ -8 חודשים ושניהם סיפקו לי יתרונות גדולים. לפני השימוש בתליון האישי חוויתי כאבי גוף על בסיס קבוע. חשתי כאב במיוחד בברך  בכל יום. בתוך כמה ימים הראשונים של השימוש בתליון האנרגטי שלי היתה לי הקלה מיידית. הכאב שהיה בכל הגוף ובבירכיים, נעלם ואני שוב יכולה לרדת במדרגות בלי שהברכיים שלי כואבות. באשר לוורטקס אנרג'ייזר, אני שמתי את המים שלי ליד הוורטקס אנרג'ייזר ואני הרגשתי  שטעם המים שונה. קשה להסביר אבל זה רך יותר. וירקות בסל שלי נשארים טריים יותר משבוע מהרגיל. אני ממליצה בחום לרכוש מוצרים אלה. אני לקוחה מרוצה מאד.
אני אנסה לקבל תמונה של הנכד שלי עם  התליון האנרגטי שלו ולפרסם המלצה גם ממנו.

וורטקס מחזיר חיים למים - הפתרון שלך למים בריאים, טעימים ורכים באופן טבעי. חוסכים, נהנים ועוזרים לשמור על כדור הארץ מזיהום מיותר ומזיק של שימוש בבקבוקי פלסטיק לשתיה.

המים הם החומר החשוב ביותר לחיים על כדור הארץ.

המים הם הרכיב העיקרי בגוף האדם ומהווים כ -70% ממשקל הגוף.

מהווים מרכיב העיקרי בתכולת התאים, לכן חיוני לשפר את איכות המים.

ולנו יש את המוצר המיוחד שעוזר לנו לשתות מים "חיים" בריאים כדי לקיים אותנו.

לדעתנו אין צורך לקנות ברי מים עם מסננים (ידוע על זיהומים במסננים)ולבזבז כסף כל חודש. השקעה בוורטקס אנרג'ייזר- פעם בחיים!!!

וורטקס אנג'ייזר - מוצר הדגל

וורטקס אנרג'ייזר משמש כדי לשפר את האיכות האנרגטית של מים. מגע ישיר עם מים אינו הכרחי מכיוון שהאנרגיה מועברת באמצעות  רטט. (תהודה).
כל המוצרים שלנו כולל התכשיטים, ממולאים במים אנרגטיים, שעברו תהליך כינוס אדיר של אנרגיה (נעשה במכונה מיוחדת שנבנתה לצורך זה) העיקרון של תהליך זה הוא העקרון המנחה של כל המוצרים שלנו: כינוס אדיר של אנרגיה- כעקרון המייצר חיים , לעומת התפוצצות- עיקרון המידרדר של החיים.
בכל המוצרים שלנו יש אנרגיה שמחייה את המים , מנטרלת קרינה אלקטרו-מגנטית מזיקה, ומחזקת את מערכת החיסון

הרעיון הוא שלהגן עלינו משדות אלקטרומגנטיים וקרינות, אינו מעשי משום שהם נמצאים בכל מקום סביבנו וקשה מאוד לחסום לחלוטין. לכן אימצנו את הגישה של צמצום ההשפעות של ההפרעה , עלידי חיזוק האנרגיה והגנה על המערכת החיסונית, הם מפחיתים מתח אלקטרומגנטי


בעולם המתועש של היום, מים טעונים אנרגטית זה  מצרך נדיר. במערכות אספקת המים שלנו, המים חשופים להשפעות האנרגטיות המזיקות של צינורות מים ישרים , לחצים גבוהים וטיפולים כימיים. מים אינם רשאים לנוע בדרך הזרימה הספירלית הטבעית שלה ובכך לגרום לאובדן כוח חיים.
אנו מאמינים שלמים יש "זיכרון" המיוחס למבנה הדיפולרי של המים. מאות מולקולות מים מקובצות יחדיו ומרכיבות אשכולות, שבהן אינטראקציה של מינרלים וביו-פוטונים (אנרגיית אור). אשכולות אלה הם מבנים רגישים מאוד וניתנים להשפעה על ידי השפעות הרטט. בדרך זו המים משמשים כמקלט ומשדר של מידע. הומיאופתיה מבוססת על עיקרון זה.

העולם הטבעי, שאנו חלק ממנו, נע בצורה מתפתלת. זה בולט במיוחד בחלזונות, קרניי אנטילופה, קונוסי אורן, צמחים מטפסים וכו. באופן מתוחכם יותר, כל הצמחים גדלים בצורה מתפתלת המסתובבת תמיד מול השמש. ה- DNA של כל האורגניזמים יוצר סליל כפול. מים זורמים במערכת נהרות מתפתלת טבעית ,יוצרים מערבולות  ולא זורמים בדרך ישרה, וכמו כל החפצים החופשיים הנופלים, גם טיפות הגשם יורדות בתנועה מתפתלת.
אנו מאמינים כי תנועה מתפתלת זו היא יסוד לחיים וחשובה בדרכים שטרם הובנו על ידי המדע ולכן הרבה מהמוצרים שלנו הם בצורת ספירלה.

שאלות ותשובות בהקשר לוורטקס אנרג'ייזר
ש: מה הן ההשפעות על מי ברז כאשר וורטקס מחובר לצינור כניסת מים?
ת: הם באמת מגוונים למדי. אנחנו כבר משתמשים אישית ומוכרים וורטקס משנת 1998 ויש לנו הרבה תגובות בחזרה. הדבר הכי ברור שנאמר הוא שינויים פיזיים למי ברז כפי שדווח על ידי רוב הלקוחות שלנו:
❑ הבהירות של המים משופרת, מספר אנשים באמת יכולים לראות  גוון סגלגל כחול סביב המים, שהוא חלק מהאצלות הביו-מגנטיות המגיעות מהמים.
❑ הטעם משתפר. המים יותר טעימים, רכים מאד.
❑ הטעם והריח של כלור מופחתים בהרבה.
❑ רחצה במים אנרגטיים משאיר עור גמיש ורך
❑ המים כמעט אינם הופכים יותר להיות מעופשים ומסריחים
יתר על כן לקוחות שמו לב:
❑ שאריות אבנית הפכו רכים ונעלמו בסופו של דבר
❑ כמות של חומרי ניקוי מצטמצמת
❑  מזון ופרחים באגרטל נשארים טריים  זמן רב יותר
❑ הצמחים גדלים טוב יותר ומפתחים מבנה שורש בריא
❑ בעלי חיים באופן אינסטינקטיבי מעדיפים מים אנרגטיים
ש: למה מים אנרגטיים טובים בשבילי?
: שתיית מים באיכות טובה היא חיונית לשמירה על בריאות טובה. ד"ר פ Batmanghelidj מציין בספרו "קריאות רבות של הגוף למים"  שרוב האנשים בימינו מיובשים כרונית. אנשים באופן כללי לא שותים מספיק מים. זה כשלעצמו יכול לגרום או לתרום למספר רב של מחלות ומכאובים.
אז היתרון הראשון הוא שהמים האנרגטים הם הרבה יותר טעימים וטבעיים. לכן אנשים יכולים לשתות יותר ללא בעיות.
רוב התגובות הנפוצות שקיבלנו מהלקוחות הוא שמאז שהם משתמשים בוורטקס אנג'ייזר הם למעשה נהנים שוב לשתות מים.

לקוחות רבים דיווחו על שיפור במצבם הקיים, באיכות טובה יותר של שינה, יותר אנרגיה, פחות אלרגיות למזון ,וכו '
מחקר שנערך במעבדה biofield בווינה הראה שיפור ניכר בתמונות כרית אצבע של  קירליאן של כמה חולים ששתו מים אנרגטיים.
עלייה ברמה של פריקות אנרגטיות באזורי המסוף של כל ערוצי הדיקור הסיני, עם שיפור איכות ההקרנה.
בעיקרון, שתיית מי ברז חסרי חיים ורגילים יהיה כמו לרוקן את השדה הביו-אנרגי שלך, ואילו מים אנרגטיים יעזרו לחיזוק המערכת החיסונית והשדה הביו-אנרגי שלך, שמפחית רגישות  להשפעות חיצוניות, כגון מזהמים סביבתיים, קרינה אלקטרומגנטית, קווי מתח, זיהומים, וכו'.

תגיות

פידבקים

עדיין לא נכתבו חוות דעת למוצר

כתבו פידבק

אודות החנות

מפעיל החנות
אלדד בארי
טלפון
0547893761
אזור
חריש,פרדס חנה, כרכור, בנימינה

שילוח

אפשרויות שילוח
משלוח בדואר רשום - ₪11.8
משלוח באמצעות שליח בארץ - ₪50
איסוף עצמי
משלוח לחו"ל - ₪16
מדיניות משלוחים
אנו משתדלים לשלוח את המוצרים בתוך 24 שעות מקבלת ההזמנה (מקסימום בתוך 48 שעות לאחר ביצוע ההזמנה). המוצרים נשלחים בדואר רשום עם מס' למעקב. הזמנות למוצרים מעובדות על פי סדר הזמנתן. לא נוכל לטפל בהזמנות דחופות / חירום / מיידיות, עמכם הסליחה. להזמנה יש לבצע רכישה באתר. אנחנו לא שומרים / שמים בצד. מוצרים יישלחו אך ורק לאחר פירעון התשלום. תודה! כל המשלוחים לכל חלקי הארץ וגם לחו"ל הם דרך הדואר בלבד. לא ניתן לבצע משלוח לארצות ערב או לארצות להם אין לישראל קשרי דואר. שימו לב - דמי המשלוח לא יוחזרו במקרה של החזרות, החלפות וזיכויים. מוצרים יישלחו אך ורק לאחר פירעון התשלום.

מדיניות החנות

מדיניות החזרות
להחזרות נא צרו קשר עם החנות באימייל harmonic1healing@gmail.com עפ"י חוק הגנת הצרכן ניתן להחזיר כל מוצר שנרכש, באריזתו המקורית, תוך 14 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה בצירוף הקבלה המקורית . החזר כספי יינתן בהחזרת מוצר באריזתו המקורית . לא יינתן זיכוי בעבור מוצרים שנעשה בהם שימוש או שיוחזרו פגומים. זיכוי יתבצע באמצעות פייפאל. דמי המשלוח עבור החזר סחורה יהיה על-חשבון הקונה.
מדיניות תשלומים
ניתן לשלם דרך פייפאל ובאמצעות כרטיסי אשראי. החזר כספי יינתן בהחזרת מוצר באריזתו המקורית לכתובת:
אלדד בארי, טורקיז 15 חריש 3760504 (נא צרו קשר לתיאום משלוח). לא יינתן זיכוי בעבור מוצרים שנעשה בהם שימוש או שיוחזרו פגומים. לא נוכל לבצע החזר כספי ללא צירוף הקבלה המקורית. עבור מוצרים שיוחזרו ללא הקבלה המקורית - יתקבל זיכוי לרכישה חוזרת בחנות.

אפשרויות תשלום