אייקו פרדייס - כתום אש

אייקו פרדייס - כתום אש

126
נותרו מוצרים במלאי
+

Minimum quantity for "אייקו פרדייס - כתום אש" is 1.

נותרו מוצרים במלאי
שתפו מוצר

תיאור

המאפיין הבולט ביותר של מברשת אייקו הוא סירוק ופרימת קשרים בקלות וללא כאב, אך יש יתרונות נוספים לסירוק עם ה"מברשת החכמה". ברפואה הסינית המסורתית מאמינים שאפשר להשפיע על איברים בגוף דרך נקודות לחץ מיוחדות. מספר נקודות לחץ עם תכונות דומות יוצרות קו אנרגיה הנקרא "מרידיאן" שלאורכו זורמת אנרגיית הצ'י. בעקבות לחצי סביבת העבודה המודרנית מתרכזת אנרגיית הצ'י בחסימות באיזור הראש והצוואר ומורגשת כלחץ מעיק. עיסוי קרקפת משחרר את הלחצים הללו ומקל, בין השאר,על הצוואר ואיזור העיניים של אנשים היושבים מול מסך המחשב רוב היום.

תגיות

פידבקים

עדיין לא נכתבו חוות דעת למוצר

כתבו פידבק

אודות החנות

מפעיל החנות
מימון קוסמטיקס בע"מ
טלפון
1880-326-326
כתובת
משה הס 7 לוד 7120121
אזור
רמלה - לוד
אימייל
mimon.sales@gmail.com
שעות פתיחה
09.00-17.00

שילוח

אפשרויות שילוח
משלוח רגיל בדואר - ₪25
איסוף עצמי
מדיניות משלוחים
אנו מבצעים משלוח מוצרים באמצעות רשות הדואר במעטפות מרופדות וכן באמצעות שליח עד הבית בתוספת דמי משלוח בהתאם לאיזור הגיאוגרפי אליו מיועד המשלוח.

מדיניות החנות

מדיניות החזרות
המוצרים שלנו עוברים בקרת איכות ויוצאים מהמחסן כשהם טריים ומוכנים לשימוש. אם נשלח באופן שגוי מוצר אחר ממה שהוזמן אנו נחליף אותו לאחר שנקבל אותו בדואר חוזר. אנו כפופים לחוק הגנת הצרכן להחליף או לבצע החזר כספי לאחר 14 יום וזאת בתנאים שפורטו בחוק ובתנאי שהמוצר לא נפתח מאריזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש. אנו מאחלים רכישה מוצלחת ומהנה.
מדיניות תשלומים
רכישת מוצרים מתאפשרת באמצעות האתר. למעוניינות לבצע הזמנה שלא באמצעות האתר ניתן גם באמצעות העברה בנקאית או בהזמנה טלפונית ישירה בטל' 1-800-326-326. בהעברה בנקאית ישלח המוצר רק לאחר הצגת אסמכתא על ההעברה ואישור קליטתה, אז יבוצע המשלוח ללקוח. מוצרים אשר נפתחו מאריזתם המקורית או שנעשה בהם שימוש לא יתקבלו בחזרה ולא ינתן תמורתם החזר כספי.

אפשרויות תשלום

מוצרים דומים מרחבי המרקט

מוצרים דומים מרחבי המרקט