משחקים של שלום

משחקים של שלום

145
מחיר לפני הנחה: 165
החיסכון שלך: 20 (12%)
נותרו מוצרים במלאי
+

Minimum quantity for "משחקים של שלום" is 1.

נותרו מוצרים במלאי
שתפו מוצר

תיאור

משחקי מלחמה מכירים? מה לגבי משחקים שעושים שלום? משחקי השלום הם משחקים שמטרתם לגרום לילדים להכיר, ליהנות ולתרגל ערכים של קבלת האחר, כבוד הדדי ושיתוף פעולה. 
המשחק הראשון נקרא כמוני בספורט- זהו משחק רביעיות. על כל קלף מופיע ילד או ילדה ממדינה אחרת, האוהדים נבחרת כדורגל אחרת. הילד המנצח במשחק הוא זה שמוצא חיבורים משותפים בין הילדים, לדוגמא: כולם אוהבים לאכול פיצה. ככה המחבר גובר על המפריד והילדים לומדים לקבל את כולם. במשחק תמונות של בנים ובנות, מקבוצות אתניות שונות, בעלי נכויות, מתמודדים עם בעיות קוגנטיביות ועוד. אני יודעת שבמפעלות עובדים עם כל האוכלוסיות האלה.
 
המשחק השני  מבוסס על משחק סולמות וחבלים: שני ילדים שמשחקים זה נגד זה כדורגל "עולים" בסולם כאשר הם מבצעים פעילות חינוכית (עוזרים לילד שנפל, לוחצים ידיים, אוכלים אוכל בריא) ו"נופלים" כאשר הם מבצעים פעולה לא חיובית. ככה הילדים לומדים מהי התנהגות בריאה וספורטיבית. 


שני המשחקים אלה מצטרפים למשחק פספורט, משחק טריוויה לילדים בכל הגילאים, ובו שאלות על עולם הספורט. השאלות מציעות פתח לעולם החברתי הרחב של הספורט, ומדגישות את האפשרות להפוך את העולם לטוב יותר. 

זוהי מתנה מושלמת לספורטאים, מאמנים, מורים ואנשי חינוך. המחיר המקורי של המשחקים הוא 165. רכישה של כל המשחקים יחד תעלה לכם רק 145 ש"ח.

יש לך אירוע? רוצה לצ'פר את המנהלים/ המאמנים/ השחקנים? רכישה מרוכזת תזכה אתכם בהנחה של 10% נוספים. ניתן ליצור קשר בטלפון: 050-7607699

פידבקים

עדיין לא נכתבו חוות דעת למוצר

כתבו פידבק

אודות החנות

מפעיל החנות
שלומית גיא
טלפון
0507607699
אימייל
guyshlomit1@gmail.com

שילוח

אפשרויות שילוח
משלוח בדואר רשום - ₪15
משלוח רגיל בדואר
משלוח באמצעות שליח בארץ
איסוף עצמי
מדיניות משלוחים
משלוח בדואר ישראל רגיל/ רשום או לחו"ל בתוספת תשלום.
ניתן לאסוף באופן עצמאי מבאר שבע.

מדיניות החנות

מדיניות החזרות
על פי החוק, ניתן להחזיר כל מוצר 14 לאחר רכישתו באריזתו המקורית. המשלוח בדואר יהיה על חשבון המזמין בהחזרת המוצר ושליחת חדש.
מדיניות תשלומים
ניתן לשלם ב- Pay Pal דרך האתר. כמו כן ניתן ליצור קשר בטלפון לתשלום בכרטיס אשראי. בכל שאלה ניתן לפנות במייל guyshlomit1@gmail.com או בטלפון 0507607699

אפשרויות תשלום

מוצרים דומים מרחבי המרקט