יום הולדת מבוגרים - קופסת בריחה בהתאמה אישית

יום הולדת מבוגרים - קופסת בריחה בהתאמה אישית

299
מחיר לפני הנחה: 349
החיסכון שלך: 50 (14%)
נותרו מוצרים במלאי
+

Minimum quantity for "יום הולדת מבוגרים - קופסת בריחה בהתאמה אישית" is 1.

נותרו מוצרים במלאי
מוצר זה אינו זמין לרכישה כרגע. אנא צרו קשר עם בעלי החנות.
שתפו מוצר

תיאור

קופסת בריחה שבמרכזה עומד.ת בעל.ת יוםההולדת. כאן תתחילו את תהליך היצירה הכולל חידות מתמונות, פרטי טריוויה וברכות מקרובי משפחה וחברים על בעל.ת יום ההולדת, שהאורחים יפתרו ביחד כדי להגיע לאוצר המרגש.

תגיות

פידבקים

עדיין לא נכתבו חוות דעת למוצר

כתבו פידבק

אודות החנות

מפעיל החנות
תמי בן-צבי
אזור
אזור השרון והסביבה
אימייל
youdomailer@gmail.com
שעות פתיחה
09:00-18:00

שילוח

אפשרויות שילוח
משלוח באמצעות שליח בארץ - ₪50
איסוף עצמי
מדיניות משלוחים
משלוח לכל חלקי הארץ בתוספת תשלום של 30 ש"ח.
משלוחים לחו"ל בתיאום טלפוני.
אספקת המוצר תבוצע לכתובת שתוכנס על ידי הרוכש למערכת של YOUDO ואליה בלבד.
פרטי פעולת הרכישה ופרטי הרוכש ישמשו לשימושה הפנימי של YOUDO בלבד ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר, למעט העברת הפרטים לחברת האשראי לשם קבלת אישור לביצוע עסקת הרכישה. הרוכש מסכים כי YOUDO תשמור את פרטיו במערכת נתוניה. מערכת המחשב של YOUDO מנהלת רישום ממוחשב לגבי כל פעולת רכישה המבוצעת באתר YOUDO , ורישומיה יהוו ראיה לכאורה לכל הקשור לביצוע עסקת הרכישה ו/או ביטול עסקת הרכישה.

מדיניות החנות

מדיניות החזרות
ביטול עסקה והחלפת מוצר :
זכותו של הרוכש לבטל בכתב עסקת רכישה שבוצעה בחנות YOUDO עד 14 יום מביצועה. ביטול העסקה יעשה בהתאם לתקנות ביטול עסקה אשר נכנסו לתוקף ביום 14.12.2010 כפי שמפורטות באתר המועצה הישראלית לצרכנות: www.consumers.org.il וככל שתקנות אלה מתייחסות לעסקה הספציפית אותה מבקש הלקוח לבטל.
בכל מקרה שבו לא עוסקות התקנות כגון מכירה באמצעות האתר, יחולו הוראות החוק להגנת הצרכן, תשמ”א- 1981.

לנוחיותכם, להלן תמצית הדברים:
לקוח המבקש לבטל עסקה חייב להציג ל YOUDO חשבונית המעידה על עצם ביצוע הרכישה מ YOUDO. לקוח אשר אינו יכול להציג חשבונית, חייב להציג הוכחה אחרת שתעיד הן על עצם ביצוע העסקה, מועדה והסכום ששולם תמורתה כמו גם אמצעי התשלום.
ערך המוצר עולה על 50 ₪.
הטובין לא נפתחו ולא נעשה בהם כל שימוש. הטובין מוחזרים באריזתם המקורית לרבות עטיפת ניילון.
המוצר לא נפגם בשום צורה.
הטובין אכן הושבו לידי YOUDO.
סכום ההחזר יקבע על פי עלות המוצר והמשלוח יחד.


YOUDO רשאית להפחית מן ההחזר 5% או 100 ש”ח, לפי הנמוך מבניהם. בנוסף, במידה והעסקה בוצעה בכרטיס אשראי ו YOUDO- חויבה ע”י חברת האשראי או גוף אחר בגין הסליקה, רשאית YOUDO להפחית את הסכום שחויבה מן ההחזר. עוד רשאית YOUDO להפחית מן ההחזר את עלותו הכוללת של משלוח הטובין מבית הלקוח חזרה לידיה.23. רכישה באתר:
מובהר כי כאשר מדובר ברכישה באמצעות האתר לא חלות על פי החוק תקנות ביטול עסקה כי אם חוק הגנת הצרכן כמפורט להלן:
כאשר העסקה היא לרכישת מוצר: על ידי הודעה בכתב למשרדי YOUDO בתוך ארבעה עשר ימים מיום שקיבל הרוכש את המוצר או מיום שקיבל הרוכש מסמך המכיל את הפרטים הכלולים בסעיף 14 ג’ (ב) לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”), לפי המאוחר.
כאשר העסקה היא לרכישת שירות: בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה ובלבד שביטולה ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.
לא ניתן לבטל עסקה לרכישת טובין פסידים, טובין שיוצרו במיוחד בעבור הרוכש בעקבות העסקה וטובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהרוכש פתח את אריזתם המקורית.

תוצאות ביטול העסקה יהיו בהתאם להוראות סעיף 14 ה’ לחוק הגנת הצרכן. יודגש כי בהתאם להוראות אלה, חלה חובת החזרת המוצר למחסני המשווק על הרוכש, למעט אם הביטול נבע מפגם במוצר או עקב אי התאמתו לפרטים שהוצג לביו באתר YOUDO או במסמך שנמסר לרוכש. בהתאם להוראות החוק רשאית YOUDO לדרוש מן הרוכש דמי ביטול, אם הביטול לא נעשה בשל פגם או אי התאמה כאמור, כמפורט בסעיף 14 ה’ לחוק. כמו כן, במקרה של ביטול כאמור, אם פחת ערך המוצר בשל הרעה משמעותית במצבו רשאית YOUDO לתבוע את נזקיה מן הרוכש.

ביטול עסקת הרכישה שלא על פי תנאים אלה, לא יהיה לו כל תוקף.

חיוב הרוכש בגין המוצר שרכש יבוצע באמצעות כרטיס האשראי באופן מיידי לאחר רכישת המוצר על ידו, ובכפוף לאישור חברת האשראי, במקרים מסוימים ביצוע העסקה יבוצע במועד אחר ע”י
העבר
מדיניות תשלומים
מדיניות תשלומים על מוצר באתר חברת YOUDO
1. האתר משמש בין היתר כחנות וירטואלית YOUDO.
2. כל השירותים והמוצרים הנמכרים באתר YOUDO, מוצעים לגולשים לרכישה במחיר הנקוב. כאשר קיימת אפשרות לחלק את התשלום למספר תשלומים, יפורט – בהתאם לבקשת המשתמש – מספר התשלומים האפשרי, וסך כל תשלום. סכום כל תשלום כולל גם את חיוב הריבית שצורף למחיר המוצר, בהתאם למספר התשלומים שהתבקש על ידי הרוכש.
3.אתר YOUDO מציע לעיתים מוצרים במבצעים מיוחדים, מבצעי הנחות מיוחדים וכדומה. כל מבצע נוקב בתקופת תוקפו, והצעה לרכישת המוצר בהתאם לתנאי כל מבצע עומדת למשתמש במהלך התקופה הנקובה בלבד. אין כפל מבצעים אלא אם צוין אחרת.
4. כל המבצע פעולת רכישה באתר YOUDO, מצהיר – בעצם ביצועה – כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באמצעות אתר YOUDO , כי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד YOUDO ו/או מי מטעמה ו /או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות YOUDO /או מפעילי האתר על פי תקנון זה.
5. לבירורים ניתן לפנות ל YOUDO באמצעות האתר או באמצעות עמוד הפייסבוק לרבות לגבי מי זכאי לבצע פעולות רכישה ו/או כל שאלה אחרת באשר לתהליך הרכישה, האספקה, המוצרים ו/או תנאי המכירה.
6. כל אדם הכשיר לבצע פעולות רכישה של מוצרים המוצעים באתר YOUDO /או כל גוף משפטי, המאוגד ו/או הרשום בישראל, והמוסמך לבצע פעולות רכישה של מוצרים המוצעים באתר, רשאי לבצע פעולת רכישה באתר בכפוף לתנאי תקנון זה (לעיל ולהלן: “הגולש” / “המשתמש” / “הרוכש”).

7. פעולת רכישה של מוצרים באתר YOUDO נעשית באמצעות כרטיס אשראי שהונפק בישראל על ידי חברת אשראי הפועלת בישראל כדין או תשלום בכרטיס האשראי בטלפון (יצוין בעת ההרשמה), אף על פי כן, רשאית YOUDO בהחלטתה הבלעדית לאפשר העברה בנקאית לחשבון YOUDO, במקרה כזה ההזמנה תהיה בתוקף רק לאחר קבלת התשלום בפועל. התשלום בכרטיס אשראי נעשה דרך חברת “טרנזילה” (Tranzila) העומדת בתקן PCI-DDS לאבטחת מידע. בעת הרכישה, פרטי כרטיס האשראי ופרטיך האישיים לא נשמרים בחברה ולא מועברים לגורם שלישי כל שהו.

8. תנאי מוקדם לאישור פעולת הרכישה על ידי YOUDO הוא קבלת אישור של חברת האשראי – אשר באמצעות כרטיס שהנפיקה מבקש הרוכש לבצע את פעולת הרכישה – לביצוע עסקת הרכישה. לא התקבל אישור חברת האשראי במועד, לא יהיה כל תוקף לפעולת הרכישה על ידי הרוכש.לצורך השלמת פעולת הרכישה, יידרש הרוכש למלא פרטים אישיים, לרבות פרטי הדואר האלקטרוני שלו באתר האינטרנט. מילוי הפרטים הינו תנאי לביצוע פעולת הרכישה, במידה והעסקה בוצעה באמצעות הטלפון ולקונה אין כתובת דואר אלקטרוני נציג השירות של YOUDO יוכל לבקש כל פרט אחר הנחוץ להשלמת העסקה למשלוח החשבונית ולטיפול בהזמנה.
YOUDO תהא רשאית להתנות אספקת המוצר לרוכש בחתימת בעל כרטיס האשראי – לאחר זיהויו באמצעות תעודה מתאימה – על שובר כרטיס האשראי במעמ