מנורת רצפה דגם אלבה עגול

מנורת רצפה דגם אלבה עגול

1,250
נותרו רק 5 מוצרים במלאי
+

Minimum quantity for "מנורת רצפה דגם אלבה עגול" is 1.

נותרו רק 5 מוצרים במלאי
שתפו מוצר

תיאור

מנורת ריצפה דגם אלבה עגול ,
מנורה מעוצבת מהקולקציה החדשה ברזח בשילוב שחור ופליז.
גובה: 170 ס"מ
nרוחב: 36 ס"מ

תגיות

פידבקים

עדיין לא נכתבו חוות דעת למוצר

כתבו פידבק

אודות החנות

מפעיל החנות
Wishlistil
טלפון
04-8577591
כתובת
רחוב הנמל 10 חיפה
אזור
חיפה
אימייל
info@wishlistil.com
שעות פתיחה
שעות הפתיחה ,
א-ה 9:00-17:00
שישי וערבי חג 9:00 -15:00

שילוח

אפשרויות שילוח
משלוח באמצעות שליח בארץ - ₪50
מדיניות משלוחים
אנחנו שואפים שכל פריט שניקנה על ידך יגיע עם שליח אישי עד הבית בתאום של שעות ההספקה הנוחות לכם ומתחייבים להספקה של מקסימום 14 ימי עבודה למרות שבפועל רוב המישלוחים מגיעים תוך 5 ימי עסקים
יתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרוחקים: אילת, יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן. ביישובים אלה אין באפשרותנו להתחייב להגעת השליח בפחות מ 14 ימי עסקים.

בנוסף, ניתן לבחור בקופה באפשרות של איסוף עצמי ללא עלות. לאחר שקיבלת מאיתנו אישור כי החבילה מוכנה עבורך, ניתן יהיה לאסוף אותה באולם התצוגה שלנו ברח' הנמל 10 חיפה בתאום מראש.
פריט ריהוט גדול שאינו יכול להישלח בשירותי המשלוח הרגילים או שמצריך הרכבה בבית הלקוח יתבצע בתאום טלפוני ויתכן ויהיה כרוך בעלויות שיתואמו במעמד השיחה.

משלוח עם שליח עד הבית
השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר.

שעות המשלוחים הן 20:00-8:00, על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה (למשל, כתובת מקום העבודה שלך). במידה וחברת השליחויות אינה מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, ניידע אותך בעניין ונתאם אפשרות הספקה אחרת.

מדיניות החנות

מדיניות החזרות
מדיניות החזרים וביטול עסקה כאמור תהא בכפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א:להלן:"החוק") ולתקנותיו השונות כדלקמן)

:הלקוח רשאי לבטל את ההזמנה שביצע באתר בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן

ביטול עסקה לפני שליחת המוצר למזמין יהא ללא חיוב נוסף. החברה תחזיר למזמין המוצר את מלוא הכספים בגין העסקה המובטלת כולל דמי המשלוח ששילם. יחד עם זאת, יודגש, כי שווי החזר הכספים כאמור יהא בהתאם לנסיבות ההזמנה והתנאים הקבועים בחוק.
במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמין, גם באם המוצר הגיע למחסני החברה וטרם הגיע לבית הלקוח, יינתן ללקוח החזר כספי בניכוי 5% או 30 ש"ח הזול מביניהם ובניכוי דמי ההובלה. יחד עם זאת, יודגש, כי באם המוצר הגיע לביתו של הלקוח וברצון הלקוח לבטל את העסקה אזי יינתן הזיכוי הכספי באם יוחזר המוצר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק ובאריזתו המקורית, כפי שנתקבל לידי הלקוח. באם כאמור, לא הוחזר המוצר לפי האמור לעיל אזי לא יוחזר מלוא כספי התמורה ללקוח אשר ביטל את העסקה כאמור. כמו כן, יובהר, כי ההחלטה בדבר מצבו של המוצר הינה החלטה בלעדית של החברה – החלטה כאמור אשר הלקוח לא יכול להתנגד לה על פי תקנון זה ועל פי הדין.

אפשרויות תשלום

מוצרים מאותה חנות

וזה זכוכית מהסדרה החדשה בצבעי אביב
30% הנחה
199 139
מעמד עיתונים בצבעים
25% הנחה
119 89

מוצרים דומים מרחבי המרקט

מוצרים דומים מרחבי המרקט

מנורת מלבן לתקרה מעץ מלא
25% הנחה
400 300