תליון אנרגטי אישי - ציפוי זהב

תליון אנרגטי אישי - ציפוי זהב

260
נותרו רק 2 מוצרים במלאי
+

Minimum quantity for "תליון אנרגטי אישי - ציפוי זהב" is 1.

נותרו רק 2 מוצרים במלאי
שתפו מוצר

תיאור

"רכשתי את התליון  האנרגטי האישי שלי ואת הוורטקס אנרג'ייזר נחושת לפני כ -8 חודשים ושניהם סיפקו לי יתרונות גדולים. לפני השימוש בתליון האישי חוויתי כאבי גוף על בסיס קבוע. חשתי כאב במיוחד בברך  בכל יום. בתוך כמה ימים הראשונים של השימוש בתליון האנרגטי שלי היתה לי הקלה מיידית. הכאב שהיה בכל הגוף ובבירכיים, נעלם ואני שוב יכולה לרדת במדרגות בלי שהברכיים שלי כואבות. באשר לוורטקס אנרג'ייזר, אני שמתי את המים שלי ליד הוורטקס אנרג'ייזר ואני הרגשתי  שטעם המים שונה. קשה להסביר אבל זה רך יותר. וירקות בסל שלי נשארים טריים יותר משבוע מהרגיל. אני ממליצה בחום לרכוש מוצרים אלה. אני לקוחה מרוצה מאד.
אני אנסה לקבל תמונה של הנכד שלי עם  התליון האנרגטי שלו ולפרסם המלצה גם ממנו."

תליון אנרגטי אישי ציפוי זהב

 התליון האנרגטי האישי  הוא תכשיט מיוחד שמספק הגנה אישית מפני קרינה אלקטרומגנטית. הוא מועיל במיוחד למשתמשי טלפונים ניידים ומחשבים, אבל יגן מפני כל סוג של זיהום אלקטרומגנטי שממלא את הסביבה שלנו, מפחית מתח אלקטרומגנטי וגיאופטי.

על פי המלצות רבות של לקוחות ודוחות מדעיים עצמאיים, המוצרים שלנו ...
מגדילים את הוויטליות / החיוניות של המשתמש
מאיצים תהליכי ריפוי

חיזוק מערכת החיסון
מספקים הקלה בכאב


התליון האנרגטי האישי  היא ספירלה שטוחה ומכילה מים אנרגטיים שעברו תהליך כינוס ומרכוז אנרגיה אדיר ופועלת כמו אנטנה קוסמית ומגבר שלוקח את האנרגיה שלה ישירות מהים האינסופי של אנרגיה קוונטית , (צורה מעודנת של אנרגיה אשר נמצאת סביבנו).
 את התליון האנרגטי האישי  קל לענוד כתליון, לשאת בכיס או בארנק ולהשתמש בכל מקום. ישנן דרכים רבות בהן ניתן להשתמש בתליון האנרגטי האישי  להלן רק כמה דוגמאות:

הגנה אישית מפני זיהום אלקטרומגנטי
אפשרי לענוד אותו סביב הצוואר,אפשר לשים בכל מקום על הגוף, לשים בכיס או בארנק, מגע ישיר עם העור  אינו הכרחי. 

הגנה מטלפון נייד
פעל לפי ההנחיות הנ"ל, או אפשר להחליק את התליון האנרגטי האישי לתוך נרתיק מאחורי הטלפון הנייד. אפשר לצרף אותו לחלק האחורי של הטלפון באמצעות כרית דבק.

לשימושים אישיים נוספים
לקוחות רבים דיווחו כי כאשר הניחו את התליון האנרגטי האישי  על אזורים כואבים בגוף, זה עודד את תהליך הריפוי והפחית כאב. אנשים עם כאבי גב ודלקת פרקים / שיגרון השתמשו בהצלחה בחבישת המקום בתחבושת עם התליון האנרגטי האישי  .
התליון האנרגטי האישי  מונח על גרון בלילה נראה שהפחית כאבי גרון ונזלת.
לחגור על המותניים, נמצא שהקל על הסימפטומים של טרום וסת.

אנרגיה מחייה למזון ולמים
הצבת התליון האנרגטי האישי  ליד כל כוס / כלי מים יגרום למים לקבל את האנרגיה המחייה המיוחדת, שנמצאת בתוך התליון כמעט באופן מיידי. אין צורך במגע ישיר עם המים, כי האנרגיה מועברת בדרך של רטט(תנודות אנרגיה). עם זאת, כדאי לעזוב את התליון האנרגטי האישי  ליד כלי המים במשך 15 דקות לפני הצריכה כדי שלהטענה האנרגטית תהייה השפעה פיזית מורגשת כגון שיפור הטעם וריכוך המים.

להטענת מזון באותו אופן. אפשר למקם את  התליון האנרגטי האישי  מתחת או ליד קערת הפירות  במשך 15 דקות.

הטענת המקרר באנרגיות המיוחדות
זוהי דרך קלה ואלגנטית מאוד להבטיח  שהאוכל שלך מוטען בתדרי האנרגיה המיוחדת. פשוט למקם התליון האנרגטי האישי שלך בכל מקום במקרר למשך כמה ימים. זה אמור להיות מספיק זמן, אם כי יש אנשים שאוהבים לשמור אחד במקרר לצמיתות. יש לנו עדויות מחנויות מעדנייה ויצרני מזון המאשר, כי אוכל מבושל וירקות מחזיקים מעמד זמן רב יותר ורעננים יותר כאשר הוטענו באנרגיה המיוחדת. חלקם דיווחו כי הטעם של יינות ובירות השתפר.
 דיווחים על הטבות שונות של שימוש התליון האנרגטי האישי  כוללות:

חיזוק בהתחברות , התקשרות, הארה ובהתעלות רוחנית.
הגברת הכוח הטלפתי והמדיומי.
עלייה בשכיחות אירועי התחברות ותקשור.
מחזק ומשפר יכולות תקשור
מחזק ומגביר חיוניות ואנרגיה פיזית.
מחזק רגשות של שמחה שלווה ואושר.
עוזר בחוויות והתנסות בחלומות Lucid Dreaming.
תקשורת עם ישויות רוחניות / אינטליגנציה גבוהה יותר / מדריכים רוחניים.
חיזוק בתפיסה על-חושית.

יש 3 סוגים- נחושת, מצופה כסף, מצופה זהב ( יש 2 גדלים: רגיל וקטן) גודל רגיל - אורך 5 ס"מ  רוחב 3 ס"מ.   קטן - אורך 3.5 ס"מ רוחב 1.8 ס"מ 

ייעוץ כללי לגבי מתכות שונות:

כל המוצרים שלנו עשויים צינורות נחושת ומלאים במים אנרגטיים, וזה מה שגורם להם להשפיע בדרך שהם עושים. לכן, כל הגרסאות, בין אם נחושת, כסף מצופה או זהב מצופה תהיה השפעה בסיסית זהה.

יתר על כן, המתכות השונות יש תדרים משלהם, אשר מוסיפים לאפקט הבסיסי של המוצרים. בעת בחירת מתכת מתאימה, אנחנו בדרך כלל ממליצים ללכת עם האינטואיציה שלך. אם אין לך זיקה למתכת מסוימת, ללכת עם המתכת שאתה הכי אוהב . במונחים של אנרגיית המים, הנחושת הסטנדרטית של וורטקס אנרג'יזר מתאימה לחלוטין - הגרסאות המצופות מיועדות יותר לריפוי או לאנרגיה בחדר.

בנימה מעשית, מוצרי הנחושת ישנו גוון עם הזמן, במיוחד התליונים האישיים. מגע העור יאיץ את תהליך ההכתמה. אם אתה רוצה לשמור על התכשיט האנרגטי מנחושת, מבריק, יש צוריך ללטש אותו מעת לעת באמצעות פוליש נחושת / פליז כגון בראסו.

גם כסף נוטה להתכתם, אבל לא מהר כמו נחושת. כסף מצופה יכולים בקלות להיות מלוטש על ידי טבילה במשך כמה שניות לתוך חומר, המשמש לליטוש / ניקוי סכו"ם כסף. לשטוף במים לאחר מכן.

זהב לא ישנה גוון וישאר בהיר ומבריק ללא ליטוש.

לבסוף מומלץ לענוד את התליונים.אם רוצים לשים בכיס רצוי לעטוף בבד כדי שלא ישתפשף ממגע עם מטבעות ומפתחות.
בתור טבעונים שוחרי בריאות ואיכות הסביבה אנחנו תמיד ממליצים על שימוש בחומרים טבעיים במקום בכימיקלים. אנחנו מצרפים 3 מתכונים לניקוי התכשיטים שמחליפים שימוש בכימיקלים, שהשתמשנו בעצמינו במשך השנים בהצלחה.
בעזרת חומץ, מלח וסודה לשתייה:
להרתיח מים בסיר בינוני, להוסיף מלח וסודה לשתייה.יוצקים לאט את החומץ ומערבבים בעדינות.מעבירים מים לתבנית קטנה,מניחים את התכשיט בתוך התבנית ומחכים 30 שניות.  מוציאים עם מלקחיים.
בעזרת משחת שיניים:
במברשת שיניים משפשפים עם משחת שיניים, משאירים 10 דקות ושוטפים במים פושרים.
בעזרת סודה לשתייה:
לשים נייר כסף כשהצד המבריק כלפי מעלה, בתוך כלי קיבול קטן. לשים את התכשיט בתוך הכלי, למזוג מים רותחים, כפית סודה לשתייה כפית מלח, משאירים לכמה דקות.מוציאים ומנגבים.

תגיות

פידבקים

עדיין לא נכתבו חוות דעת למוצר

כתבו פידבק

אודות החנות

מפעיל החנות
אלדד בארי
טלפון
0547893761
אזור
חריש,פרדס חנה, כרכור, בנימינה

שילוח

אפשרויות שילוח
משלוח בדואר רשום - ₪11.8
איסוף עצמי
משלוח לחו"ל - ₪16
מדיניות משלוחים
אנו משתדלים לשלוח את המוצרים בתוך 24 שעות מקבלת ההזמנה (מקסימום בתוך 48 שעות לאחר ביצוע ההזמנה). המוצרים נשלחים בדואר רשום עם מס' למעקב. הזמנות למוצרים מעובדות על פי סדר הזמנתן. לא נוכל לטפל בהזמנות דחופות / חירום / מיידיות, עמכם הסליחה. להזמנה יש לבצע רכישה באתר. אנחנו לא שומרים / שמים בצד. מוצרים יישלחו אך ורק לאחר פירעון התשלום. תודה! כל המשלוחים לכל חלקי הארץ וגם לחו"ל הם דרך הדואר בלבד. לא ניתן לבצע משלוח לארצות ערב או לארצות להם אין לישראל קשרי דואר. שימו לב - דמי המשלוח לא יוחזרו במקרה של החזרות, החלפות וזיכויים. מוצרים יישלחו אך ורק לאחר פירעון התשלום.

מדיניות החנות

מדיניות החזרות
להחזרות נא צרו קשר עם החנות באימייל harmonic1healing@gmail.com עפ"י חוק הגנת הצרכן ניתן להחזיר כל מוצר שנרכש, באריזתו המקורית, תוך 14 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה בצירוף הקבלה המקורית . החזר כספי יינתן בהחזרת מוצר באריזתו המקורית . לא יינתן זיכוי בעבור מוצרים שנעשה בהם שימוש או שיוחזרו פגומים. זיכוי יתבצע באמצעות פייפאל. דמי המשלוח עבור החזר סחורה יהיה על-חשבון הקונה.
מדיניות תשלומים
ניתן לשלם דרך פייפאל ובאמצעות כרטיסי אשראי. החזר כספי יינתן בהחזרת מוצר באריזתו המקורית לכתובת:
אלדד בארי, טורקיז 15 חריש 3760504 (נא צרו קשר לתיאום משלוח). לא יינתן זיכוי בעבור מוצרים שנעשה בהם שימוש או שיוחזרו פגומים. לא נוכל לבצע החזר כספי ללא צירוף הקבלה המקורית. עבור מוצרים שיוחזרו ללא הקבלה המקורית - יתקבל זיכוי לרכישה חוזרת בחנות.

אפשרויות תשלום

מוצרים דומים מרחבי המרקט