יעל קאפח
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  054-790-6601

כתובת: ראשון לציון

תנאי השימוש בחנות "אפונונת"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
את ההזמנות ניתן לבצע בכרטיסי אשראי וכן באמצעות חשבון PayPal או ב-PayMe שדרכו ניתן גם לחלק לתשלומים. (שירות הפייפאל והפיימי הינם שירותי תשלום מאובטחים ואמינים אשר פועלים עם כרטיסי האשראי שברשותכם) כמו כן ניתן לבצע גם העברה בנקאית ע"י שליחת מייל או הזמנה טלפונית. ניתן לבטל הזמנה תוך 24 שעות וקבלת החזר כספי מלא.

מדיניות משלוחים
את ההזמנות ניתן לאסוף מבית הדפוס בתל אביב אשר עובד עימנו ע"י תיאום טלפוני. כמו כן ניתן לקבל את ההזמנות בדואר רשום (חינם) במשלוח דרך דואר ישראל בתוך 10 ימי עסקים מרגע הוצאת המשלוח. כמו כן, ישנה אפשרות לבצע משלוח בדואר שליחים (בתוספת תשלום) אשר מגיע תוך יום עסקים אחד מרגע הוצאתו. *"אפונונת" אינה יכולה לצפות עיכובים בהגעת החבילות מפאת שביתות, עיצומים או עומסים בדואר ישראל (עימכם הסליחה), אך מתחייבת לשליחת החבילה בהקדם ובאיכות הנדרשת.

מדיניות החלפות והחזרות
"אפונונת" שמה לה ליעד מרכזי לתת ללקוח את האיכות הטובה ביותר של המוצרים אשר הוא רוכש. מתהליך הכנת המוצר ועד שליחתו ללקוח, המוצר עובר בקרות איכות בעת הכנתו וגם כאשר נארז לטובת שליחה ללקוח באמצעות דואר ישראל. לא ניתן להחליף/להחזיר מוצר שיוצר בהזמנה מיוחדת . כל מוצר אחר שלא יוצר בהזמנה מיוחדת, ניתן להחזיר/להחליף תוך 14 ימים, ע"י שליחת המוצר בחזרה, זאת בתנאי שהמוצר באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש.

marmelada