חירם מרכז שיקומי בהרדוף בע"מ
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  049983040
  046671188

כתובת: ככר בן גוריון 1
קרית טבעון

שעות פתיחה:
ימים א' עד ה' - 08:30 - 13:00

תנאי השימוש בחנות "אלמה"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
כרטיסי אשראי Pay - Pal ביטול עסקה ומדיניות החזרת פריטים האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק). בידי המזמין (ולא הנמען) האפשרות לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן: כל זיכוי יועבר לחשבון ממנו בוצע התשלום בכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי. ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוח לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוח הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק. במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל הלקוח, יינתן זיכוי כספי מלא על המוצר. עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). זכאות לזיכוי כספי מותנית בזמן של עד חודש (לכל המאוחר) מיום ביצוע העסקה באשראי. לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

מדיניות משלוחים
דואר רשום בארץ. לאחר תאום טלפוני, ניתן לאסוף את המוצרים מהחנות שכתובתה ככר בן גוריון 1, קריית טבעון . בשעות: ימים א'- עד ה' 09:00-19:00 וביום ו' בין השעות 09:00-15:00.

מדיניות החלפות והחזרות
ביטול עסקה ומדיניות החזרת פריטים האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק). קביעתה של חירם בנוגע למצב הפריט המוחזר תהא סופית ומוחלטת. ניתן להחזיר את הפריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות מחוברת – תוך 14 יום מקבלתו. חירם אינה יכולה לקחת אחריות על מקרים בהם המוצר נפגם במהלך השילוח. עם זאת במידה והמוצר פגום מכל סיבה שהיא נדרש הלקוח ליצור קשר עם חירם במייל alma@hiram.org.il בצירוף תיאור הפגם ותמונה ברורה תוך 48 שעות מקבלת המוצר. הנהלת האתר תחזור ללקוח לתיאום טיפול עד 3 ימי עסקים מיום קבלת המייל.

marmelada