אלונה גולדמן קירשנבאום
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  0523229988

כתובת: כפר תבור

שעות פתיחה:
בתיאום מראש

תנאי השימוש בחנות "אלונה עיצוב תכשיטים וצורפות"

מדיניות תשלומים
תודה שבחרתם לרכוש תכשיט שלי:) ניתן לשלם דרך האתר ב PayPal או בכרטיס אשראי, בעסקה טלפונית (052-3229988) באמצעות כרטיס אשראי (פרט לדיינרס ואמריקן אקספרס) או באפליקציית Bit. כמו כן, במזומן, באיסוף עצמי מהסטודיו בכפר תבור, בתיאום מראש.

מדיניות משלוחים
תכשיט (אשר מצוי במלאי) ישלח תוך 1-3 ימי עסקים בדואר רשום - ארוז בקופסת מתנה ממותגת. הודעה ומספר מעקב ישלחו ללקוח ביום המשלוח. בדרך כלל דואר רשום בארץ מגיע עד 14 ימים, אך ייתכן עיכוב התלוי בדואר ישראל והחנות אינה אחראית לכך. אם יש צורך במשלוח מהיר, ניתן לברר אפשרויות ועלויות 052-3229988. במידה והוזמנו תכשיטים, שלא מצויים במלאי או שנעשו בהתאמה אישית, זמני ההכנה והמשלוח יתואמו מול הלקוח. כמו כן, ניתן להגיע אליי לכפר תבור ולאסוף באופן עצמאי - בתיאום מראש .

מדיניות החלפות והחזרות
חשוב לי מאוד שלקוחותיי יהיו מרוצים מרכישת התכשיטים שלי. על כן, אם מסיבה כל שהיא ברצונכם להחליף או להחזיר את המוצר צרו עמי קשר 052-3229988 ונגיע לפתרון המיטבי. ניתן לקבל זיכוי עבור תכשיט שהוחזר, בניכוי דמי המשלוח ו-5% דמי טיפול. הלקוח יישא בעלות משלוח התכשיט לעסק. ניתן להחליף תכשיט תוך שבועיים מיום קבלתו, כאשר התכשיט במצב חדש ובאריזתו המקורית. על אף האמור, יובהר כי לא ניתן להחזיר/להחליף תכשיט אשר הוזמן בהתאמה אישית. על התכשיטים מפליז בציפוי זהב ניתנת אחריות לשנה על הציפוי (מומלץ לא להתקלח, לשים בושם/קרם גוף על התכשיט וכמו כן לא להיכנס איתו לים המלח או לחמת גדר). ניתן לשלוח אליי תכשיטים לתיקון (אם מדובר בתיקון פשוט כמו לולאה שנפתחה או פנינה שנפלה, התיקון יהיה ללא עלות. אם מדובר בתיקון מורכב העלות עבורו תהיה מינימאלית). בכל מקרה של החלפה/ חידוש ציפוי זהב/תיקון תכשיט - הלקוח יישא בדמי משלוח התכשיט לעסק והחזרת התכשיט ללקוח יהיה ללא עלות דמי משלוח נוספים.

marmelada