ארי שומרון
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  054-7273660

כתובת: הר ארדון 8
מצפה רמון

החנות של ארי שומרון

ארי שומרון – אני מעצב ומייצר ריהוט אמנותי בעיקר מחומרים ממוחזרים. הגלריה והסטודיו שלי ממוקמים ברובע דרכי הבשמים במצפה רמון. למצפה רמון הגעתי לפני כשש שנים היישר.. קרא עוד >

ארי שומרון – אני מעצב ומייצר ריהוט אמנותי בעיקר מחומרים ממוחזרים. הגלריה והסטודיו שלי ממוקמים ברובע דרכי הבשמים במצפה רמון. למצפה רמון הגעתי לפני כשש שנים היישר ממסע משפחתי עם זוגתי וששת ילדינו שנמתח על פני שבע שנים באמריקה הצפונית והדרומית.
אני מנגר ומרתך מזה שנים ארוכות אך רק עם חזרתי לארץ, התשוקה נהפכה גם לפרנסתי העיקרית. במסע הארוך התחברתי לנושא המיחזור ואימצתי בחוזקה את ערכיה של תורת העיצוב היפנית בת מאות השנים Wabi Sabi. תורה זו מדברת על קבלת חומר הגלם כמות שהוא – עם הפגמים, הסדקים, החלודה וכיו"ב ולא מתעלמת מתהליכי הזמן והטבע הניכרים היטב בחזות החומרים. אני אוהב לשלב עץ, ברזל וזכוכית, ומוסיף בעת הצורך, שורש או אבן מקומית אך גם פטיש של פסנתר ישן למשל, אם זה יתאים. התחברתי לצבעים החזקים של דרום אמריקה ולהמולה של חומרים וקולאז'ים ואני רואה שהעבודות שלי נותנות "תפנית בעלילה העיצובית" אם על ידי צבע, הומור או טקסטורה לא שגרתית.
אני מאד נהנה מהעבודה המשותפת של תכנון הרהיט עם לקוחותי בארץ או בחו"ל ותמיד מוכן להתנסות בשבילי עיצוב חדשים.
ניתן לראות חלק מעבודותי באתר שלי arishomron.com או בפייסבוק Ari Shomron Designs
אני זמין רב היום ב- 054-7273660
קרא פחות

marmelada