סוד ההצלחה שלי: אליה זהר

6 באפריל, 2014

אוהבת ללכת יחפה. אליה זהר (משמאל), Urban Barefoot

שמי אליה זהר. נולדתי וגדלתי במושב בגליל וכיום אני גרה עם משפחתי האהובה ליד מכמורת. מגיל צעיר עסקתי ביצירה: ציור, פיסול, נגרות, צילום, נפחות... בגיל 22 הלכתי ללמוד בבצלאל, במחלקה לצורפות המסלול לאופנה ואביזרים. בתחילת השנה השלישית השתתפתי בקורס נעליים ומאותו רגע בעצם נפתח בפניי עולם שלם חדש ומעניין של יצירה – שבו אני עוסקת עד היום.

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת ללכת יחפה, כשהרגל חופשית ומאווררת ויכולה לחוש את מגע הקרקע השונה. יש לי כפות רגליים גדולות ורחבות שלא מצאו להן "מסגרות" יפות ונוחות, כך שבבצלאל התחלתי ליצור לעצמי נעליים, ואז חברים ומשפחה ביקשו גם, ומשם התחיל להתגלגל לו כדור השלג.

יש לי סטודיו קטנטן, יפה ונעים ממש פה מחוץ לדלת הבית – מאוד נהנית ליצור פה!

אין פריט אחד שאני מחשיבה אותו למוצר הדגל שלי, אלא קולקציה. בכל עונה אני יוצרת קולקציה קטנה כדי לרענן, כדי להוסיף עוד רעיונות למלאי, כדי להכניס אותי ללוח זמנים שונה ולחוץ שגורם לי לסוג אחר של יצירה. זה יוצר באזז שמביא עימו התעניינות חדשה. 

מפרסמת מוצרים חדשים נונסטופ. Urban Barefoot

אני משקיעה את רוב הזמן במרקט בפרסום מוצרים חדשים נונסטופ. אני משתדלת להעלות תיק או נעל שיצרתי במשך השבוע לפחות פעם בשבוע. אפילו אם היא קיימת כבר בחנות, אעלה אותה בצבע שונה.

אני מאוד אוהבת את הסוג הזה של התקשורת. זה חוסך בזמן, לא צריך לתאם הגעה לסטודיו ובדרך כלל גם לא מבזבזים זמן על שיחות טלפוניות, אנשים פשוט מזמינים, ואם יש שאלות אז נוצרת התכתבות נעימה.

החיסרון הוא שדרך השיווק היא שונה. צריך ללמוד אותה ולתחזק אותה כל הזמן.

התיקים של Urban Barefoot

אני שואבת השראה מהמון דברים בחיים שתופסים את העין, מתפר פרום בחולצה ועד תמונות מגניבות בפינטרסט. אני אוהבת את הדברים ש-cydwoq, עמם הייתי שמחה לשתף פעולה, עושים, ואוהבת גם את טריפן, גאודי וסטינג.

 

לביקור בחנות של אליה הקליקו כאן

להצצה ללוח האורח של Urban Barefoot בואו לכאן ברגליים יחפות

תגובות למאמר:
marmelada