עצור להתרעננות

13 באוקטובר, 2014

 

לקראת החורף הממשמש קיבצנו עבורכם שבעה טיפים קצרים ומהירים שיכולים לרענן את החנות שלכם - לא משנה אם היא חדשה או ותיקה. לקרוא ולסמן 'וי':

* צלמו תמונות מלאות חיים וצבע. השתמשו באור טבעי וברקע נקי שיבליט את הפריט, והשתמשו בכל חמש התמונות שניתן להעלות בכל עמוד מוצר. הנה כמה טיפים לצילום אידיאלי במרקט. 

* תנו למותג שלכם לפרוח. קחו זמן כדי לחדד לעצמכם את היתרון הייחודי של החנות שלכם, מהו הקונספט שלה, והקדישו כל זמן פנוי כדי להעביר אותו כלפי חוץ, אל הגולשים.

* חדדו את הטקסטים שבחנות. ואז עברו עליהם, ותנו לעוד זוג עיניים לקרוא. מצאו את השפה המיוחדת שלכם, השקיעו בכתיבת תיאור המוצר, פרטו את כל הפונקציות שלו, ואז היכנסו לנעלי הקונים ובדקו האם כל השאלות הפוטנציאליות שיכולות לעלות אצלם מקבלות מענה באמצעות התמונות והטקסט.

* ספרו את הסיפור שלכם. מתחת לבאנר בחנותכם מופיע תיאור קצר שאתם כתבתם שנותן מידע כללי על מי אתם, על החנות שלכם, ועל המותג. זו ה-הזדמנות שלכם לתאר את העסק שלכם למבקרים שהם לקוחות פוטנציאליים, ולכן התיאור הזה חשוב ביותר. כדי להבין טוב יותר למה אנחנו מתכוונים, בואו לכאן.

* השקיעו בנוכחות טובה במדיה החברתית. זו הפלטפורמה שבה הכי קל ונוח לשמור על קשר עם קונים ועם קונים בפוטנציה. טפחו, לפחות פעמיים בשבוע, את הדף שלכם בפייסבוק, או באינסטגרם, או בפינטרסט, עם פוסטים של מוצרים שלכם או שקשורים ברוחם למותג שלכם. השקיעו בפעילויות (כמו מבצעים, תחרויות, הפקות מיוחדות) שיעוררו לכם את הדף ויעזרו לגולשים לזרום ולהגיב.

* עדכנו את המחירים שלכם. מצד אחד, רוצים להציע מוצרים במחירים משתלמים ומצד שני, צריך להרוויח. לכן עצרו הכל ומדדו: כמה הוצאות יש לכם - על חומרים הגלם, שעות העבודה על כל מוצר והמשלוח? ההוצאות האלו צריכות להיות גלומות במחיר המוצר - בתוספת אחוזי רווח.

* השיקו קולקציה חדשה. הדרך הכי פשוטה לרענן את החנות היא להכניס בה מוצרים חדשים. שימו לכם למטרה להרחיב את מגוון המוצרים ואת הקטגוריות של החנות. זה מכניס חיים חדשים בחנות ונותן יופי של חומר למדיה חברתית. והנה עוד תת-טיפ: אתם מייצרים תיק מסוים בשלושה צבעים? העלו את שלושת הצבעים כמוצרים נפרדים – כך הם יהיו פרוסים לראווה בפני הלקוחות, ותצוגת החנות תראה טוב יותר.  

 

יש לכם טיפים נוספים? שתפו אותם עמנו פה למטה, בתגובות:

תגובות למאמר:
marmelada