לא מצליחים להעלות תמונות לחנות?

2 ביולי, 2014

 

נתקלתם בבעיה בהעלאת התמונות? נסו לבדוק את אחת משלוש ה"תקלות" הבאות:

1. התמונה "כבדה" מדי. במקרים בהם הצילום הוא מקצועי, התמונות עשויות להיות גדולות וכבדות מאוד ולכן יעלו באיטיות לאתר או לא יעלו בכלל. במקרים אלו אנחנו ממליצים להיעזר באתרים שמקטינים או מגדילים תמונות, למשל פוטושופ או Resize Now. כל שנדרש הוא להעלות את התמונה ולבחור את הגודל הרצוי לכם. גודלן המומלץ של תמונות במרמלדה מרקט הינו מינימום 570 פיקסלים (רוחב), על מנת שיהיו ברזולוציה הכי טובה ולא מטושטשות או מפוקסלות. אנחנו ממליצים על 1000 פיקסלים.

2. אינכם עובדים עם דפדפן Chrome Google, הדפדפן האופטימלי לניהול חנות במרקט. הורידו את הדפדפן כאן.

3. במידה שגם ב-Chrome אינכם מצליחים להעלות תמונה, נסו לבדוק את שתי האפשרויות הבאות:

א. שולחן העבודה (ה-Desktop) של המחשב שלכם עמוס בקבצים, ו/או לא כיביתם את המחשב בזמן האחרון. במצב כזה, זיכרון המחשב מלא כמעט עד אפס מקום, מה שמאריך את זמן הטעינה בדקות ארוכות. נקו את הדסקטופ מקבצים ותיקיות, העבירו אותם אל כונן אחר ואתחלו את המחשב.

ב. על דפדפן הכרום מותקנים תוספים. כדי להסיר אותם, הקליקו על כפתור התפריט בדפדפן הכרום (כפתור ועליו שלושה פסים אדומים בפינה העליונה הימנית או השמאלית של הדפדפן, כמו בתמונה מס' 1 למטה). בחרו באפשרות "הגדרות" (או settings) בלשונית החדשה שתיפתח בדפדפן והקליקו על "תוספים" (או extensions). כעת, המחשב יטען את רשימת התוספים (כמו בתמונה מס' 2 למטה), ולצדו של כל אחד מהם תגלו סמל של פח קטן. מחקו את התוספים שאינכם מכירים או אינכם משתמשים בהם. סגרו ופתחו שוב את הדפדפן, ועכשיו נסו להעלות תמונות. 

1

2

תגובות למאמר:
marmelada