איך להשתמש בגרסת המובייל של מרמלדה מרקט - המדריך למוכרים בלבד

1 בספטמבר, 2014

ארבעת שלבי ההתחברות לחנות מהנייד

הכירו את מרמלדה מרקט - גרסת האתר המותאם למובייל! מעכשיו תוכלו לנהל את החנות שלכם תוך כדי צעידה בפארק, המתנה לפקידה בבנק או פיצוח גרעינים על הספה. תיהנו!

 

איך להתחבר לחנות? (ראו דוגמה מעל, בתמונות 1-4)

כדי להתחבר לחנות עם שם המשתמש שלכם, לחצו על אייקון התפריט שבפינה השמאלית העליונה של המסך (שלושת הפסים המקבילים שמכונים בשפה המקצועית "המבורגר", דרך אגב). לאחר מכן לחצו על שדה "התחבר/הרשם", שיפנה אתכם להזין את פרטי החשבון שלכם במרקט. אם אין לכם פרטי חשבון, כאן תוכלו ליצור כאלה.

איך להעלות מוצר חדש לחנות ישירות מהנייד?

מתוך תפריט המשתמש - הוספת מוצר חדש. שימו לב שתהליך העלאת המוצר שונה מאשר באתר הרגיל, ומותאם למסך קטן של טלפון סלולרי. התהליך מורכב מעשרה שלבים הכוללים את השדות השונים למילוי: תמונה, קטגוריה, מחיר וכו'. החידוש העיקרי בהעלאת מוצר בגרסת המובייל כולל את האפשרות לצלם את המוצר ישירות מהנייד אל תוך החנות.

איך להעלות תמונות של מוצרים לחנות?

ניתן להעלות תמונות לדפי מוצרים מתוך הספרייה במכשיר (מומלץ) או כאמור באמצעות המצלמה (בצילום ישיר). הגודל המינימלי הנדרש - 680 פיקסלים רוחב.  

איך לערוך מוצר במובייל? (ראו דוגמה מתחת, בתמונות 5-8)

על מנת לערוך מוצר, הקליקו על ״החנות שלי״ בתפריט. המוצרים בחנות יופיעו כשלצדם אייקון של עפרון. בלחיצה על העיפרון יפתח תפריט פעולות ממנו ניתן לערוך/ לקדם/ למחוק/ לשכפל וכו׳. התהליך הוא אותו תהליך כמו באתר הרגיל. לאחר עריכת מוצר יופיעו במלבן צהוב האפשרויות לפרסם/ לערוך/ לשמור כטיוטה.

ארבעת שלבי עריכת המוצר בנייד

איך ניתן לקנות בחנות שלכם במובייל?

ניתן לרכוש בגרסת המובייל של המרקט רק באמצעות חשבון פייפאל. לא ניתן להזין כרטיס אשראי. אם קונה מעוניין לרכוש באמצעות כרטיס אשראי, כדאי להפנות אותו אל האתר הרגיל.

איך לעקוב אחר ההזמנות המתקבלות בחנות?

על מנת לעקוב אחרי ההזמנות המתקבלות בחנותכם, היכנסו אל "הזמנות שקיבלתי" בתפריט (קטגוריה המופיעה רק כאשר מתקבלת הזמנה אחת לפחות בחנות) ושם יופיעו כל פרטי ההזמנות שלכם. 

איך הגולשים יכולים למצוא את החנות שלכם במובייל?

בהמון דרכים, ממש כמו באתר הרגיל, אבל במובייל כל דרכי החיפוש מתחילות באייקון הזכוכית המגדלת (מצד ימין למעלה). לחיצה על האייקון תוביל את הלקוח/ה אל שדה חיפוש חופשי ורשימת קטגוריות. כתיבת שם החנות בשדה החיפוש החופשי תושלם אוטומטית על ידי המערכת ותאפשר גישה ישירה לחנותכם.

איך ניתן לערוך או לקבוע את הגדרות החנות - משלוחים, תשלומים, מדיניות, כרטיס ביקור וכו'? (ראו דוגמאות בקולאז' שמתחת - ההגדרה הפתוחה בכל תמונה היא זו שלצדה חץ מופנה כלפי מטה)

ניתן לערוך את הגדרות החנות תחת ״הגדרות חנות״ בתפריט המשתמש ("ההמבורגר"). 

 

גלישה קלה ושימוש מוצלח - וזכרו שאנו פה לכל בעיה ותקלה!

 

תגובות למאמר:
marmelada