קוד הקופון המשודרג - עם או בלי כפל מבצעים ולמחלקות ספציפיות בחנות

10 במאי, 2017

 

אז יש או אין כפל מבצעים במרמלדה מרקט? האם אפשר להנות מהנחה שנותן קוד קופון בזמן שהחנות משתתפת בסייל? והאם ניתן לייצר קוד קופון למחלקה אחת בלבד (או יותר)? 

כפל מבצעים

מעכשיו, תוכלו להחליט בעצמכם. בחרו בעמוד יצירת הקופונים (תחת "קידום החנות", בתמונה למטה) את האפשרות המועדפת עליכם:

1. תוכלו להחליט שהקופון שלכם עובד בכפל מבצעים (כלומר ניתן למימוש בנוסף להנחת סייל, לדוגמה);

2. תוכלו להחליט שהקופון לא עובד בכפל מבצעים - במקרה כזה, הנחת הסייל תתבטל ובסל הקניות יצויין שהקופון הוא ללא כפל מבצעים. ואז המחיר יתעדכן כך שלדוגמה, אם מחיר המוצר המקורי הוא 300 ש"ח, ומחירו המעודכן בסייל הוא 200 ש"ח, המחיר שהלקוח ישלם בהזנת קוד הקופון יופחת מתוך ה-300, ולא מתוך ה-200. אותו ההיגיון יפעל גם כשהמוצר נמצא בהנחה רגילה (ואינו משתתף בסייל של המרקט).  

נ.ב רוצים שכל העולם ידע על החנות שלכם? הקפצת מוצרים לשורות הראשונות במרקט

 

ומה לגבי קופון משלוח חינם?

גם לגבי קופון מסוג משלוח חינם תוכלו לבחור אם יעבוד בכפל מבצעים או לא. שימו לב - קוד הקופון הזה יעבוד תמיד בכל המחלקות.

קוד קופון למחלקות ספציפיות בחנות

אם עד כה כשיצרתם קוד קופון - הוא בהגדרה היה חל על כלל המוצרים בחנות - מעכשיו תוכלו גם לבחור שהקופון יהיה תקף למחלקות ספציפיות בלבד. במקרים אלו אחוז ההנחה ירד רק מהמוצרים ששייכים לאותן מחלקות. במידה שיהיו בסל הקניות מוצרים נוספים ממחלקות אחרות, אחוז ההנחה לא ירד מאותם המוצרים.

אם התווספה מחלקה חדשה בחנותכם לאחר שכבר הגדרתם קופון לכל המחלקות בחנות, הקופון יחול גם על המחלקה החדשה.

* כל הקופונים שכבר קיימים אצלכם בחנות ימשיכו לעבוד כרגיל עם אותן הגדרות שהיו נהוגות עד עתה - ללא כפל מבצעים ועל כלל המוצרים בחנות, וקופון משלוח חינם יעבוד גם במקביל להנחות אחרות (כפל מבצעים). 
קוד הקופון הינו ייחודי ולא ניתן לייצר קופון אחר עם אותו קוד.

מספר קופונים במקביל

במקרה שחנות מסוימת מנהלת מספר קופונים במקביל, הקונה יוכל ליהנות רק מאחד הקופונים בכל הזמנה. בכל פעם שיוזן קופון חדש בעת ההזמנה, יימחק הקופון הקודם.

קוד קופון פומבי

קוד קופון הוא כלי קידום מדהים ואנחנו מאוד מאמינים בו. עד כה, זה היה באחריותכם להפיץ את הקופונים שלכם למי שאתם רוצים. כחלק משדרוג מערכת הקופונים ולשימוש אפשרי בעתיד - אנחנו מזמינים אתכם לסמן גם את האופציה לכך שהקופון שלכם יהיה פומבי ויוצג לקונים פוטנציאלים באתר.

לכל שאלה או בעיה, אנא פנו לצוות ההצלחה של מרמלדה מרקט. ובהצלחה!

תגובות למאמר:
marmelada