למוכרים בלבד הודעות למוכרים

המדריך לחנות המשגשגת

הכירו את מרמלדה פרימיום - ליווי אישי ומקצועי לבעלי חנויות

3 בדצמבר, 2017

 

צריכים ליווי מקצועי שיעזור לכם להקים את החנות שלכם, לעצב אותה, ולנהל אותה בשגרה?
צוות הפרימיום של מרמלדה מרקט כאן בשבילכם עם מערכי תמיכה אישיים
שיעזרו לכם להיכנס לעולם המכירות באינטרנט במקצועיות ובנינוחות.
הנה כמה מהם:


שירות הקמת חנות
כדי להצליח לבלוט מעל כולם בשוק האונליין - יש לפעול במקצועיות כבר מהשלב הראשון - שלב הקמת ובניית החנות. ביצוע נכון של השלב הקריטי הזה ישפיע באופן ישיר על החשיפה האורגנית שהחנות שלכם תקבל, וכן על היקף המכירות.
מניסיוננו, חלק מהמוכרים לא מתחבר לעולם הטכנולוגי, אחרים חוששים להיכנס לזירה חדשה או לא פנויים להקדיש לחנות האינטרנטית שלהם מספיק זמן, מחשבה ותשומת לב, ועוד.
לשם כך צוות המומחים שלנו מציע שירות הקמת חנות הכולל: כתיבת טקסטים, הטמעת הגדרות תשלום, הזנת מחירים ומידות, הגדרת מדיניות המשלוחים, הטמעת חשבון גוגל אנליטיקס, העלאת פריטים בממשק החנות, עדכון לינקים, תיוגים, שיוך לקטגוריות ועוד.


צילום מקצועי מותאם לאינטרנט
אחד האתגרים הגדולים שניצבים בפני כל מוכר באינטרנט הוא לאפשר ללקוחות להבין ולהרגיש את המוצר - למדוד, לטעום, למשש, להריח וכו' - מבלי להתנסות בו. לכן, לצילומים של המוצרים שלכם ישכח רב ועליהם להיות מקצועיים, אמינים, יצירתיים ומוחשיים. תנו לנו לשדך לכם צלם/ת שיצלמו את המוצרים שלכם באופן המקצועי והמחמיא ביותר.

 


ניהול ותפעול החנות
אחרי שהחנות שלכם באוויר, המוצרים מוצגים בצורה הטובה ביותר, מצולמים מדהים ומתוארים לעילא ולעילא - הגיע הזמן לתחזק את החנות באופן שוטף.
שירות זה כולל העלאת מוצרים חדשים, ניהול מלאי, עריכת עמודי מוצר, הפעלת והגדרת שירותי קידום, הכנת החנות לסייל, הקפצת מוצרים ועוד.


עיצוב גרפי ומיתוג
המותג שלכם, כמו כל מותג, צריך זהות ויזואלית מעוצבת ומובחנת: לוגו ושפה מיתוגית משלו. שירות זה יסופק לכם על ידי גרפיקאי/ת מקצועי/ת שיעזרו לכם לגבש את הנראות של המותג שלכם בעולם האינטרנטי ובכלל (עיצוב לוגו, עיצוב באנרים לחנות וכו').


סדנאות מקצועיות להתנהלות שיווקית נכונה
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לסדנאות להתנהלות שיווקית מקצועית, בהן יוענקו לכם הכלים ההכרחיים - כתיבה שיווקית, שיווק ברשתות החברתיות, צילום עצמאי, פרסום בגוגל, מיתוג ועוד. כל מה שצריך כדי להתבלט בתוך ההמון ולהגיע לקהל מדויק ואיכותי.

 

• אנחנו עובדים על שירותים נוספים שעשויים לשדרג את החנות שלכם ואת היקף המכירות בה.
מעוניינים לשוחח איתנו? מחפשים שירות אחר? אנחנו כאן.
השירותים ניתנים על ידי הצוות המקצועי של מרמלדה מרקט ועל ידי מומחים מומלצים על ידינו.

צריכים ליווי מקצועי ואישי?

צוות הפרימיום של מרמלדה מרקט כאן לשירותכם. 

לשאלות ולפרטים נוספים כתבו לנו ל- Premium@marmelada.co.il

 

תגובות למאמר:
marmelada