ערכת מיתוג לסייל חורף 2018 - לשימושכם החופשי

18 בינואר, 2018

חורף חםםםםם. יותר מדי חם. מתוך ערכת המיתוג לשימושכם החופשי

מוכרים ומוכרות יקרים,

החורף אמנם מטפטף לו ובעיקר עושה קולות של בא והולך, אבל לא זה מה שיעצור בעדנו להכריז קבל עם ועדה על סייל החורף הלוהט של מרמלדה מרקט. 

החלו כבר עכשיו לשייך מוצרים לסייל - שייערך בין התאריכים 28.1 בחצות (בין מוצ"ש לראשון) ויסתיים ב-23:59 במוצ"ש, 3.2. ההנחות הן בגובה של 10% או יותר.

מה לשייך? הכל - סוודרים, צעיפים, מעילים, מגפיים, מרקיות, קדרות, שמיכות, כריות, כירבוליות, נעלי בית, חלוקים, מגבות, בקבוקים חמים - אבל באמת שכל מוצר, גם אם לא מתקשר מיידית לעונת הגשמים, יכול ורצוי שייכנס לסייל. 

איך לשייך מוצרים? בואו לכאן ועקבו אחר השלבים.

למה כדאי להשתתף? קודם כל, הסיילים של מרמלדה מרקט הם מקדם מכירות מעולה. יש עוד מיליון סיבות, וריכזנו את שלוש העיקריות שבהן עבורכם ממש כאן.

לכבוד הסייל, הכנו לכם ערכה גרפית ממותגת שתתאים לשימושכם החופשי. הערכה כוללת באנר לחנות שלכם במרמלדה מרקט, קאבר לעמוד שלכם בפייסבוק ותמונה לפוסט בפייסבוק עם כל המידע. אנחנו ממליצים לכם בחום להשתמש בתמונות האלה - ולהוביל עוד מבקרים לחנות שלכם בימי הסייל.

והנה הלינקים:

לינק להורדת באנר לחנות במרמלדה מרקט

לינק להורדת קאבר לפייסבוק

לינק להורדת תמונה לפוסט בפייסבוק

הוראות לשמירת התמונות במחשב: לאחר לחיצה על הלינק, עמדו על התמונה שתיפתח עם העכבר ולחצו על קליק ימיני > שמור תמונה בשם > בחרו איפה במחשב תרצו לשמור את התמונה > save. 

בהצלחה ושתפו את העולם!

תגובות למאמר:
marmelada