טיפים חשובים לניהול חנות אונליין

המדריך לחנות המשגשגת

גוד ניוז: סייל פסח איז קאמינג

20 במרץ, 2019

וואזה, מישהו? חג המתנות הבלתי מנוצח כבר תכף פה

בטח שמתם לב: הימים מתחילים להתארך, יש ריח משכר של פרחים באוויר, השמש מופיעה מעת לעת, ואווירה מוכרת ונעימה של התחדשות מתחילה להתגנב אל הרחוב והבתים. זה לגמרי הזמן להתחיל להתכונן לסייל פסח החגיגי שלנו (:

סייל פסח הלא הוא "פסח MADNESS" מתקרב ואפשר להתחיל להתרגש. זה הזמן לארגן את החנות, לחדד את שמות ותיאור המוצרים, לחשוב אולי על ברכה יפה שתצטרף לחבילות, לחשוב על מלאי (בעיקר של מוצרים שיכולים לעבוד כמתנות לפסח), ולהיות הכי פיקס שאפשר.

הסייל יתחיל ביום ראשון 31.3 ויגמר ביום שלישי 16.4 (יומיים לפני ערב החג). כמו בכל שנה, זהו סייל ארוך יחסית וזאת לאור העובדה שיש לקוחות שמעוניינים לרכוש מתנות לחג ולא רוצים לחכות לרגע האחרון.

החלו כבר עכשיו לשייך מוצרים לסייל והשתתפו בחגיגת הטראפיק והמכירות בהנחות של 10% או יותר.

איך לשייך מוצרים? בואו לכאן ועקבו אחר השלבים.

למה כדאי להשתתף? קודם כל, הסיילים של מרמלדה מרקט הם מקדם מכירות מעולה. יש עוד מיליון סיבות, וריכזנו את שלוש העיקריות שבהן עבורכם ממש כאן.

לכבוד הסייל, הכנו לכם ערכה גרפית ממותגת שתתאים לשימושכם החופשי. הערכה כוללת קאבר לעמוד שלכם בפייסבוק ותמונה לפוסט בפייסבוק או באינסטגרם עם כל המידע. אנחנו ממליצים לכם בחום להשתמש בתמונות האלה - ולהוביל עוד מבקרים לחנות שלכם בימי הסייל.

והנה הלינקים:

לינק להורדת קאבר לפייסבוק

לינק להורדת תמונה לפוסט בפייסבוק ובאינסטגרם

הוראות לשמירת התמונות במחשב: לאחר לחיצה על הלינק, עמדו על התמונה שתיפתח עם העכבר ולחצו על קליק ימיני > שמור תמונה בשם > בחרו איפה במחשב תרצו לשמור את התמונה > save. 

בהצלחה ושתפו את העולם!

תגובות למאמר:
marmelada