ארטאורי דיזיין - אורי ניב
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  03-7162090
  0546242000

כתובת: הרדוף 19
הוד השרון

שעות פתיחה:
9:00 - 15:30 יש לתאם טלפונית לפני הגעה

החנות של ארטאורי דיזיין - אורי ניב

ארטאורי דיזיין הוא מותג עיצוב ישראלי מקורי המתמחה במתנות, חפצי נוי, אקססוריז לבית ולמשרד הנמכרים ברחבי העולם, בחנויות מתנות, מוזיאונים, חנויות עיצוב וכו'.
המוצרים של ארטאורי דיזיין מאופיינים בגישה והתבוננות מקוריים על הפונקציה אותה הם צריכים ליישם והם משו.. קרא עוד >

ארטאורי דיזיין הוא מותג עיצוב ישראלי מקורי המתמחה במתנות, חפצי נוי, אקססוריז לבית ולמשרד הנמכרים ברחבי העולם, בחנויות מתנות, מוזיאונים, חנויות עיצוב וכו'.
המוצרים של ארטאורי דיזיין מאופיינים בגישה והתבוננות מקוריים על הפונקציה אותה הם צריכים ליישם והם משולבים תמיד, בהומור, מקוריות, הוצאה מתוך ההקשר המקובל ועיצוב אסתטי.
"ארטאורי דיזיין" היא פרי חזונו, דמיונו ועבודתו של אורי ניב, תושב ת"א, יליד 1969, נשוי ואב לארבעה, בעל תואר ראשון באומנות מאוניברסיטת ת"א, מעצב, צייר, קופירייטר, כותב ואמן רב תחומי.
ביום העצמאות ה 60 שנה למדינה, התפרסם באמצעות אתר ynet, פרוייקט מיוחד ופטריוטי פרי יצירתו – פרוייקט הדגלים של אורי ניב. באמצעות אנימציית פלאש ויזואלית מאד והומוריסטית, המורכבת מ- 60 דגלים שונים שכל אחד מהם הוא וריאציה אחרת של דגל המדינה, שרטט ניב סיכום ביניים של המדינה שמלאו לה 60. מצגת הדגלים ריגשה רבים בארץ ובעולם, הופצה באתרי שיתוף תוכן באינטרנט ונחשפה אל רבים ורחוקים, באופן כזה שכמעט שלוש שנים אחרי (ועוד פרק המשך בשנת ה – 61), עוד יש לה הדים רבים, היא מוצגת בפסטיבלים שונים, משרתת היטב קונסוליות ישראליות בעולם והיא חומר הסברה מוכר ושמיש.

ב – 8/09 פרסם ספר שירי ילדים "בגלל שאני עדיין קטן" בהוצאת "הקיבוץ המאוחד" בליווי איוריו של מישל קישקה.
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה

מוצרים שנמכרו בחנות ארטאורי דיזיין Artori Design

marmelada