ארטאורי דיזיין - אורי ניב
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  03-7162090
  0546242000

כתובת: הרדוף 19
הוד השרון

שעות פתיחה:
9:00 - 15:30 יש לתאם טלפונית לפני הגעה

תנאי השימוש בחנות "ארטאורי דיזיין Artori Design"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
הרכישה באתר אפשרית בכרטיס אשראי או באמצעות PayPal באמצעות המערכת המאובטחת של PayPal. המוצרים ישלחו אליכם לאחר קבלת התשלום. במקרה של ביטול הזמנה לפני שליחתה תזוכו במלוא הסכום, כולל דמי המשלוח.

מדיניות משלוחים
בארטאורי דיזיין כל הלקוחות מוזמנים להגיע ישירות לסטודיו ולרכוש את המוצרים ישירות מהמעצב. עם זאת, כדאי להגיע בשעות הפעילות - 9:00 עד 15:30. אחרי שעות אלו ניתן לתאם איסוף בטלפון 0546242000. ברכישה בסטודיו יש אפשרות לתשלום גם בכרטיס אשראי. כל הזמנה תשלח בתוך יום עסקים אחד. הזמנות ללא עלות משלוח ישלחו בדואר רגיל. משלוח משולם ישלח בדואר רשום ומייל עם מספר מעקב ישלח לכם מיד עם הוצאת המשלוח. במקרים שיש צורך באריזת מתנה יש לציין זאת בהערות. בכל בקשה ו/או שאלה, אתם מוזמנים לצור קשר ישיר איתנו.

מדיניות החלפות והחזרות
לארטאורי דיזיין חשוב לתת לכם את השירות האישי והטוב ביותר ואנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק לך את חווית הקנייה הטובה ביותר. אם בכל זאת אינך מרוצה מהמוצר או שקרתה תקלה כלשהי עם המשלוח אנא צרו קשר בדוא"ל sales@artori.co.il או בטלפון 03-7162090 על מנת שנוכל לסייע במהירות ולשביעות רצונך. ניתן להחזיר או להחליף את כל הפריטים, למעט אלה שהוזמנו בהתאמה אישית. יש להחזיר את הפריט תוך 14 ימים מהיום שהפריט הגיע אליכם, בתנאי שלא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית. אתם מוזמנים להגיע אלינו לסטודיו לרכוש ו/או להחליף מתנה שקיבלתם. כתובתנו קהילת סלוניקי 1 נאות אפקה ת"א, בקומת החניון. לחילופין ניתן לשלוח את המוצר באריזתו המקורית ובקופסא המגינה עליו ומומלץ להעביר אלינו מספר מעקב אחר הפריט לכתובת המייל. עם קבלת המוצר ולאחר שהתברר שהמוצר תקין ובאריזה מקורית, נזכה אתכם בכל סכום עלות המוצר, למעט עלות דמי המשלוח. במידה והמוצר הגיע פגום, נשלח אליכם מוצר חדש או נזכה את חשבונכם בערך המוצר שנרכש (ללא זיכוי דמי המשלוח הראשוניים) ונבקשך להחזיר את המוצר הפגום אלינו.

marmelada