בלוריה פאר
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  050-5405324
  050-5339244

כתובת: שד מנחם בגין
הרצליה

שעות פתיחה:
** משלוחים לאזור גוש-דן בלבד**

א-ש' 7:00-17:00

חפשו משתלת פאר ב-waze
* ניתן לתאם ארועים במשתלה

החנות של בלוריה פאר

משתלת פאר מספקת באהבה, זה למעלה מחמישים שנה, צמחי נוי, צמחי שמש, צמחים רב עונתיים, שתילים מגוונים, עציצי מתנה, עצי פרי, גדר חיה, הקמת גינות, צמחיה לארועים (קניה.. קרא עוד >

משתלת פאר מספקת באהבה, זה למעלה מחמישים שנה, צמחי נוי, צמחי שמש, צמחים רב עונתיים, שתילים מגוונים, עציצי מתנה, עצי פרי, גדר חיה, הקמת גינות, צמחיה לארועים (קניה והשכרה) ועוד.

מקצועיות, מומחיות והתאמה לצורכי הלקוח הם הבסיס ליצירת פריחה אביבית וייחודית במשך כל ימות השנה. משתלת פאר פועלת גם בתחום עיצוב הגינות, ומגישה לקהל לקוחותיה שילוב בין ידע עשיר ורחב של מייסד המשתלה לבין חדשנות בענף הגינון של דור ההמשך.

שורשים עמוקים של ותק וניסיון בעיצוב גינות נוי מבססים את מקומה בענף. גננים, מעצבי גינות נוי, גינות מרפסת וגג, מגיעים לייעוץ מקצועי בתחומים שונים כגון בקרת צמחייה, גיזום עצים, טיפול במזיקים (בהעדפה לריסוס אורגני) ובחירה נבונה של פרחים לשתילה במשך כל ימות השנה. השירות מוגש באדיבות ובמקצועיות ומוכיח את עצמו כל פעם מחדש בפריחה מחודשת.

בואו לבקר במשתלה, יש עוד מגוון עצום של כלי שתילה, צמחים, עצים בכל הגדלים ואותנו - שנייעץ לכם בנדיבות לבחירת הצמחיה המתאימה למבוקשכם.

משתלת פאר
שד' מנחם בגין, צמוד לתחנת דלק "סונול", הרצליה.
*משלוחים לאזור גוש-דן והשרון בלבד!
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה
marmelada