China4home
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  052-7712520

כתובת: השיקמים 4
אור-עקיבא

שעות פתיחה:
08:30 - 19:00

תנאי השימוש בחנות "China4home"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
אופן הקנייה והתשלום: 1. מחירי המוצרים כוללים מע"מ על פי הדין. 2. באתר מותקנת מערכת הצפנה הפועלת על פי פרוטוקול SSL לאבטחת מידע, הנהוגה באתרי מסחר אלקטרוני כדוגמת האתר. 3. כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף רשאי לקנות באתר. לביצוע הזמנה, יש תחילה לבחור את המוצר, יש להקליד פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי, ואז הופך המשתמש ל"מבצע הפעולה". כדי שההזמנה תבוצע במהירות המרבית וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא יוכל האתר להבטיח את ביצוע ההזמנה. 4. זכור: הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים. 5. המשתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט הקיים במלאי, לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת. כמו כן, ניתן לשמור את ההזמנה מבלי לסיימה ולהמשיכה במועד מאוחר יותר. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך תשלום. 6. מיד לאחר ביצוע הפעולה יבצע מנהל האתר בדיקה של פרטי כרטיס האשראי. 7. החיוב יעשה אך ורק לאחר המצאות המוצר במלאי ואישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, כאשר פרטי כרטיס האשראי מועברים כשהם מוצפנים באמצעות שרת מאובטח. אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי, אנו ניצור עמו קשר טלפוני לקבלת פרטי כרטיס האשראי. 8. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר אישור העסקה על ידי חברות האשראי. אישור פעולת הרכישה מותנה בהימצאות המוצר הנרכש במלאי.גם אם לא צוין כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע הרכישה, לא תהא החברה מחויבת במכירת המוצר ולרוכש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל נזק ישיר או עקיף אשר נגרם לרוכש או לצד ג', בכפוף לכך שמנהל האתר יודיע לרוכש על אי זמינות המוצר במלאי וישיב לו כל סכום ששילם (אם שילם) ו/או יבטל את החיוב (אם בוצע) בגין פעולת הרכישה. 9. החברה שומרת לעצמה את הזכות לא לקבל הזמנה כלשהי ו/או לא ליתן לאדם כלשהו את הזכות לבצע רכישה באתר, וזאת ללא צורך במתן הסברים לכך.

מדיניות משלוחים
אספקה ומשלוחים הפריטים שרכשת יישלחו אלייך באמצעות חברת "דואר ישראל", שירות מקצועי ואמין. זמן האספקה לשירות זה הוא עד 5 ימי עסקים (לרוב החבילה תגיע קודם לכן). ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי, ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד. ניתן קבל את המוצר בשני אופנים: 1. משלוח רשום לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריך (ע"פ הכתובת שניתנה). הערה: אפשרות זו אינה עומדת למוצרים שמשקלם הכולל גבוה מ-2ק"ג וחייבים דמי משלוח גבוהים יותר בשרות הדואר, מוצרים אלו יישלחו ע"פ הנאמר באפשרות מספר 2 למטה. 2. שירות השליחים של חברת "דואר ישראל", שליח "מדלת לדלת", בשרות זה השליח יגיע אליך לכתובת שהכנסת למסירת המשלוח. עלות נוספת תחוייב על שרות זה. זמני פעילות השליחים הם בימי א'- ה' בין השעות 8:00 - 19:00. במידה ואינך נמצא/ת על מנת לקבל את המשלוח, תתקבל הודעה בכתובת המסירה או בטלפון ויתבצעו ניסיונות מסירה נוספים עד שתמסר החבילה. במידה וחברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, תשלח אלייך הזמנה באמצעות דואר רשום לאסוף החבילה מנקודת האיסוף הקרובה. תמיד קיימת אפשרות לאסוף את ההזמנה בעצמכם תוכלו לעשות זאת תוך 30 יום מיום ההזמנה. ניתן להגיע אלינו לרחוב התאנה 2, גבעת עדה, בימים א'-ה' 10:00- 17:00 ובשישי 10:00- 14:00, יש לתאם הגעה מראש. בכל מקרה עלות משלוח לא תעלה על 29ש"ח במקרה של קניה מרובת מוצרים או כל קניה שהיא.

מדיניות החלפות והחזרות
החזרה - כיצד עושים זאת? ניתן להחזיר את הפריטים בקלות רבה תוך 14 יום מיום קבלתם ללא דמי ביטול. ביטול לפני שליחת המוצר ללקוח יהיה ללא חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוח הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח. במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמין יינתן זיכוי כספי מלא בניכוי עלות המשלוח. הערה: גם בעסקה בה החנות לקחה על עצמה את עלות מישלוח המוצר אל הלקוח ("משלוח חינם"), בביטול העסקה לאחר מישלוח יחוייב הלקוח בעלות המשלוח ! הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר הוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם האריזה המקורית כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין. כן יובהר, כי החברה תהא בעל שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר. החזרה - כיצד עושים זאת? במידה והחלטת להחזיר פריט ואתה מעוניין לקבל את כספך בחזרה. ניתן לעשות זאת בשתי צורות: האחת ע"י הגעה פיזית, אפשרות נוספת היא לשלוח אלינו בדואר רשום בלבד לכתובת הבאה: רח' התאנה 2, גבעת עדה. ההחזר הכספי יתבצע בתוך 14 יום מיום החזרת המוצר, למעט עלויות משלוח. הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם העסקה חויבה ולאמצעי התשלום ממנו בוצעה העסקה (אם שולם בתשלומים, הזיכוי יהיה גם הוא בתשלומים . אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה - אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. בכל מקרה או שאלה שמתעוררת, אנחנו כאן לרשותך כדי לפתור כל בעיה. טלפון למקרה בירורים או שאלות: 0527712520 בכבוד רב.

marmelada