עינב בראון
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  052-8834567
  052-8834567

כתובת: מכמנים

שעות פתיחה:
בתיאום טלפוני - התקשרו בכיף, אני כאן!

החנות של עינב בראון

ברוכים הבאים לסטודיו גלריה שלי! הגעתם אל הלב הפועם של יצירה שימושית וחוויה אמתית שמחברת בין טעם, עיצוב, אוכל, בית ומשפחה. עם הרבה צבעוניות ושמחה! עמוק בשורשים נ.. קרא עוד >

ברוכים הבאים לסטודיו גלריה שלי! הגעתם אל הלב הפועם של יצירה שימושית וחוויה אמתית שמחברת בין טעם, עיצוב, אוכל, בית ומשפחה. עם הרבה צבעוניות ושמחה! עמוק בשורשים נמצא החומר, ממנו אני אוכלת, שותה, מכילה ומקיימת את כל השפע הזה!
עוד מילדות אני מתעסקת באומנות, כאשר במשך השנים עיקר עיסוקי היה בציור וברישום.
במסגרת לימודי לתואר הראשון נחשפתי לתחום הקדרות. התאהבתי בן רגע. עיקר תשומת ליבי ניתנה ליצירת צורות הכלים השונות ולהבנת הפונקציונאליות שלהם. חקרתי את החומר על כל צדדיו: גמישותו, מידת חוזקו ויכולת הכלתו. סיקרנו אותי חומרים שונים, טכניקות עבודה, סוגי שרפות והרכבה עצמית של גלזורות אשר שיפרו לעין היכר את התוצאה הסופית. בנוסף, גיליתי את הכלי כמשטח ציור מרתק ומאתגר. ראיתי בכלי הקרמיקה הזדמנות למפגש עם ציורי המכחול הצבעוניים. גיליתי כי כל אלמנט עיטורי "מלביש" את הכלי ומעניק לו אופי ייחודי.
היום הקדרות היא כל עולמי. אני רואה את הקשר הישיר של הכלים עם פעם, השורשים. בית, אוכל וטעם איך הם משפיעים על איכות החיים שמחברת את כולנו.

מוזמנים לצפות בפידבקים שקיבלתי מלקוחות שכבר קנו: https://market.marmelada.co.il/feedbacks/einavcraft
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה
marmelada