חגית גודוביץ
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  0547470086

כתובת: בנימינה

שעות פתיחה:
בתאום מראש; אפשרי בכל ימות השבוע.

תנאי השימוש בחנות "fairies and foxes"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
ניתן לשלם בפייפאל או בכרטיס אשראי; כמו כן ניתן לשלם בכרטיס אשראי באמצעות הטלפון. ניתן לקבל החזר עד 14יום ממועד ביצוע העסקה. כל עוד הוא באריזה המקורית.

מדיניות משלוחים
ניתן לשלוח בדואר רשום, או דואר שליחים. ניתן לשלוח לחול לכל המדינות שדואר ישראל שולח אליהן, באמצעות דואר ישראל או אחת מחברות השילוח המהירות.(לשיקול החנות איזו חברת שילוח)

מדיניות החלפות והחזרות
ניתן להחזיר מוצרים סגורים באריזה המקורית עד 14 יום מביצוע העסקה. עלות השילוח חזרה אל החנות על הרוכש; ניתן להחליף רק במידה והמוצר המבוקש נמצא במלאי. לא ניתן להחליף מוצרים שיוצרו במיוחד. מחיר סדנה- המחיר המצויין הוא עבור משתתף אחד בסדנה. במקרה של אי אפשרות להגיע לסדנה שנרכשה ניתן להגיע לתאריך חלופי ובלבד שנמסר על אי הגעה עד 24 שעות לפני הסדנה. במקרה של אי הגעה ללא הודעה; או בביטול ביום הסדנה לסדנאות בוקר וצהריים לא ינתן החזר כלל. ולא ינתן להגיע לסדנה חלופית. ביטול בבוקר לסדנת ערב יאפשר החזר 50% או הגעה לסדנה חלופית. מחיר סדנת יום הולדת יקבע לפי מספר המשתתפים, לא פחות מהמחיר המצויין בפריט.-במקרה של ביטול סדנת יום הולדת 48 שעות ופחות מהמועד לא ינתן החזר. במידה והחגיגה נדחית בשל נסיבות כוח עליון ניתן לשנות את תאריך האירוע. ובלבד שתינתן הודעה לפחות 36 שעות מראש. בהרשמה לחוגים ניתן לבטל הרישום מתחילת החודש הבא. עד תום החודש המשולם ניתן להגיע לפעילות.

marmelada