הרכישה המוקדמת הסתיימה, נתראה בצבע טרי 10
.. קרא עוד >

הרכישה המוקדמת הסתיימה, נתראה בצבע טרי 10

פרויקט הגלויה הסודית, בשיתוף אגף החינוך לאמנות של מוזיאון תל אביב לאמנות, הוא פרויקט הדגל החברתי של יריד צבע טרי. במסגרת הפרויקט, כ- 1,200 עבודות אמנות מקוריות בגודל גלויה – יצירותיהם של אמנים ומעצבים בעלי שם, אמנים ומעצבים צעירים, סטודנטים לאמנות ועיצוב, מוצגות בעילום שם למכירה ביריד במחיר אחיד של 180 ש"ח לגלויה, בשיטת "כל הקודם זוכה". רק לאחר הרכישה, יכולים הקונים לקבל לידיהם את הגלויה, להפוך אותה ולגלות – האם על יצירת האמנות שתשמח מעתה את לבבם ושאותה רכשו בתרומה סמלית, חתום אמן בעל שם או אמן צעיר ומבטיח.
כל ההכנסות ממיזם זה מועברות במלואן למרכז מאירהוף לחינוך לאמנות של מוזיאון תל אביב, עבור מלגות לנוער מצטיין באמנות ממשפחות מעוטות יכולת. מלגות אלה מאפשרות לבני הנוער המשתתפים בקורסים של המוזיאון לבטא את כישוריהם ואת כישרונותיהם, ולהתקדם בתחום האמנות, היצירה והביטוי העצמי.
במהלך שמונה שנות הפרויקט נמכרו ביריד כ-6,400 גלויות וגויס מימון המאפשר לכ- 530 תלמידים לקחת חלק בתוכנית למצוינות באמנות.
הערה – רכישת גלויה במכירה מוקדמת לפני היריד מחייבת אותך לרכוש כרטיס כניסה מוזל ליריד. במידה ותרכוש דרך האתר מספר גלויות תעמוד בפניך הזכות לרכוש כרטיסי כניסה מוזלים נוספים (כמספר הגלויות שתקנה) או לוותר על הזכות. ניתן לרכוש כרטיסי כניסה נוספים ליריד בכתובת: www.freshpaint.co.il

PULP הכינו במיוחד עבור פרויקט הגלויה הסודית מסגרות שוות ומגוונות! מזמינות אתכם להיכנס לחנות שלהם ולבחור כבר עכשיו מסגרות לגלויות שלכם. את המסגרות תוכלו לאסוף בעמדת PULP ביריד (התשלומים עבור הגלויות ועבור המסגרות יבוצעו בנפרד)

נוספים על היריד באתר: www.freshpaint.co.il
קרא פחות

marmelada