לילך דוד
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  03-9533528

כתובת: מנוף

שעות פתיחה:
שירות לקוחות: 24/7
צוות החנות:
א'-ה' 9:00-18:00

החנות של לילך דוד

הרומן שלי עם צמחים, טבע, גנים, נופים, וכל מרחב החיים שבחוץ - הוא רומן מתמשך שנבט איתי כנראה מיום שנולדתי. העניין הוא, שבשלב מסוים הבנתי שזה גם משהו שחשוב לי להב.. קרא עוד >

הרומן שלי עם צמחים, טבע, גנים, נופים, וכל מרחב החיים שבחוץ - הוא רומן מתמשך שנבט איתי כנראה מיום שנולדתי. העניין הוא, שבשלב מסוים הבנתי שזה גם משהו שחשוב לי להביא לסביבה שלי, וזה באמת מה שאני עושה כל הזמן בכיף ובשמחה.
אנשים יקרים, מה באמת אתם מחפשים בין קירות הבית כשכל-כך יפה שם בחוץ??!....

כאגרונומית ומתכננת-נוף, אני זוכה להעניק לאנשים מתוך העולם היפה הזה שפשוט נמצא כאן מסביבנו. עם כלים של עיצוב, הכרת הצמחים, הסביבה, והעבודה האדריכלית, אני מייצרת עבורם מקום שמגשים להם תשוקות ושאיפות. מקום שיש בו אנרגיות טובות. מקום לחיים. מקום לחוויות.
אחרי עשרות ובעצם מאות פרויקטים של תכנון גינות גנים ונופים, ואחרי שכבר חגגתי יומולדת 20 ל "נוף במנוף" - המשרד שלי לאדריכלות-נוף, בצבץ ולבלב לו רעיון נוסף שמפריח את פרחיו ומבשיל פירותיו במקביל לעבודת האדריכלות:
"גינות" - חנות-גן אינטרנטית לעיצוב חוץ ולבילוי בחוץ.

בחנות הגן שלנו, אנחנו מלקטים עבורכם מפה ומשם ומרחבי הארץ והעולם – פריטים טובים, קטנים וגדולים, שונים ומגוונים. לגינה, לאירועים, לטיולים, לקמפינג - לעיצוב ולבילוי, ולכל הכייף הזה שאפשר לעשות כשיוצאים החוצה.
בואו תראו כמה בריאות יופי והנאה אפשר לספוג כשנמצאים בחוץ.
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה
marmelada