אילנה אברמוביץ'
כתובת: הזמיר 4
קריית אונו

שעות פתיחה:
בתיאום מראש

החנות של אילנה אברמוביץ'

שמי אילנה אברמוביץ אני מעצבת תכשיטים מזה 30 שנה בשיטת האלקטרופורמינג זוהי שיטה שבה התכשיטים קלים ומרשימים. התכשיטים עצמם עשויים מכסף שטרלינג 925 בחלקם עם ציפוי .. קרא עוד >

שמי אילנה אברמוביץ אני מעצבת תכשיטים מזה 30 שנה בשיטת האלקטרופורמינג זוהי שיטה שבה התכשיטים קלים ומרשימים. התכשיטים עצמם עשויים מכסף שטרלינג 925 בחלקם עם ציפוי זהב 24 קארט במט ומשובצים באבנים semi precious. האבנים שאני משבצת הינן קורל, אופל, אוניקס, גרנט, אמטיסט, פרנייט, סמוק קוורץ, רוז קוורץ, פנינים, פנינה, לפיס, טורקיז ועוד רבות נוספות.
כעקרון, ניתן לשבץ אבנים שונות על פי בחירה אישית.
תכשיטיי מתאימים לנשים בגילאים שונים הן צעירות והן בוגרות יותר, מיועדים לענידה גם ליום וגם לשעות הערב וחלקם מרשימים מאוד ומיועדים לאירועים מיוחדים - כגון חתונה, ברית מילה, חינה ולמלוות.
כל תכשיט נעשה בהרבה אהבה והינו ייחודי ולכן תרגישי מיוחדת ואחרת כשתענדי אותו.
כל תכשיטיי נעשים בעבודת יד תוך עבודה פיסולית בשעווה מסוג שונים השעוות מוכנסות לאמבטיות כסף והכסף מצטבר על גביי המודל בתהליך אלקטרוליטי בחלק מן המקרים אני מצפה בזהב וחלקם משבצת באבני חן. השיבוץ נעשה תוך שימוש באמייל קר שמתייבש אחרי 24 שעות כך שהאבנים משובצות בצורה יציבה וייחודית. תכנון המודל לא תמיד נעשה בצורה מתוכננת לפעמים אני נמצאת בסביבה מסויימת בטבע ומושפעת ממנו. לא פעם אני יוצרת צורות אבסטרקטיות כך שכל אחד יכול לראות צורה שונה הנראית לו. לפעמים אני מופתעת ממה שאנשים מדמיינים ולפעמים שונה לחלוטין ממה שתיכננתי.
תכשיטיי מגוונים ועשויים בסגנונות שונים, עתיקים, מודרניים, אותנטיים- כך שכל אחת יכולה להתחבר לסגנון האישי שלה.
כל תכשיט נעשה באהבה מעמקי נשמתי ולפעמים משקף ומושפע ממצב רוחי, כל תכשיט שאני יוצרת מבחינתי הוא כמו לידה. לכן אני מוסרת לכם את תכשיטיי באהבה.

הוראות טיפול:
ניתן להתקלח, לשטוף ידיים עם התכשיטים.
אסור להשתמש בחומרי ניקוי כמו אקונומיקה או להכנס לאתרים של חומרים מינרליים כמו חמי טבריה.
אסור להתיז בושם על התכשיט אלא קודם להתבשם ולאחר מכן לענוד אותו.
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה
marmelada