עירית דינור
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  052-399-0718

כתובת: קיבוץ הזורע

שעות פתיחה:
לפי תיאום מראש

תנאי השימוש בחנות "עירית דינור - קרמיקה"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
תודה על החלטתך לרכוש מוצר מעירית דינור. את המוצרים ניתן לרכוש דרך האתר, אצלי בסטודיו בקיבוץ הזורע או בטלפון 052-3990718. אמצעי תשלום- paypal או PayMe, מזומן, ציק או אשראי טלפוני. באמצעות Pay Pal או PayMe **אין צורך בחשבון Pay Pal כדי לשלם, ניתן לשלם באמצעות כרטיס האשראי (בינלאומי בלבד) דרך האתר של Pay Pal. או באמצעות העברה בנקאית (לפרטים צרו קשר).

מדיניות משלוחים
את המוצר שבחרתם אתחיל לייצר מיד עם מועד הזמנתכם. זמן ההכנה הוא עד 3 שבועות. במידה והמוצר נמצא במלאי הוא ישלח אליכם באופן מיידי בדואר רשום או בדואר שליחים לפי בחירתכם. משלוח בתוך הארץ לוקח בין 2-6 ימי עסקים, משלוח לחו"ל לוקח בין 14-21 ימי עסקים. קיימת האפשרות למשלוח מהיר בתוספת תשלום או לאיסוף עצמי מהסטודיו שלי בקיבוץ הזורע בתיאום מראש. רוצים לשלוח כמתנה? נשמח לצרף ברכה מכם ולשלוח לכתובת אליה תרצו שהמשלוח יגיע. אנא רשמו את הכתובת והברכה ב"הערות למוכר" בזמן ביצוע ההזמנה.

מדיניות החלפות והחזרות
כל המוצרים של עירית דינור נוצרים בעבודת יד ולאחר שהוקדשה בהם מחשבה ואהבה. שביעות רצונך חשובה לי מאוד! החזרה או החלפה של המוצר תתאפשר בתנאי שלא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית. * החזר כספי - תוך יומיים מרגע קבלתו (מלבד דמי המשלוח) באמצעות Pay Pal ולאחר קבלת המוצר חזרה לידי המוכר. * מוצרים שנעשו בהזמנה אישית לא ניתנים להחלפה או החזרה אלא אם נתקבלו פגומים. * החלפה- תוך 7 ימים מיום קבלתו. משלוח או החזרת המוצר באחריות הלקוח המחזיר. לא יינתן החזר על דמי המשלוח.

marmelada