מיטל בר-נוי
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  054-8132812
  09-8627771

כתובת: אבן יהודה

שעות פתיחה:
א'-ה': 10:00-20:00
ו': 10:00-16:00

תנאי השימוש בחנות "ג'ולס תכשיטים jools jewelry"

מדיניות תשלומים
ניתן לשלם באמצעות Paypal, כרטיס אשראי או בהעברה בנקאית. אם את/ה נתקל/ת בבעיה, אנא עדכנ/י אותי. לבירורים ולתשלום באשראי ניתן ליצור קשר בטלפון 054-8132812 או במייל mbnjools@gmail.com ביטול אפשרי בהחזרה של המוצר עד שבוע מיום קבלתו. במקרה של ביטול יינתן זיכוי לקנייה בחנות על הסכום המלא של המוצר (ללא מחיר המשלוח) או שיינתן החזר על 85% ממחיר המוצר (ללא מחיר המשלוח). אין ביטול/ החזרה/ החלפה של מוצר בהתאמה אישית. .I accept payment via Paypal, credit cards or bank transfer. Please submit your payment at the time of your purchase. If you have any trouble, please let me know..

מדיניות משלוחים
לאחר הרכישה התכשיט יישלח אליך בדואר רשום עם מספר מעקב. לאחר שליחת המוצר אשלח לך הודעה שהמוצר נשלח ומהו המספר הסידורי של החבילה. אם הפריט שהוזמן נמצא במלאי, הוא ישלח תוך 1-7 ימי עסקים. אם אני צריכה להכין את הפריט שלך, הוא ישלח תוך 3-10 ימי עסקים (אלא אם צויין אחרת). אם את/ה צריך את הפריט עד תאריך מסוים, אנא עדכנ/י אותי ואני אעדכן אותך אם זה אפשרי. I will communicate you to let you know when your item will ship. If your item is in stock, I will ship it within1-7 business days. If I need to make your item, I will make and ship it within 1-7 business days (unless it is a special order in which case it will be by the agreed upon shipping date). IF YOU NEED YOUR ITEM BY A CERTAIN DATE, please let me know. I will let you know if this is possible.

מדיניות החלפות והחזרות
אני רוצה שתהיו מאושרים עם הרכישה! אם ברצונך להחליף את הפריט שרכשת, אנא עדכנ/י אותי. ניתן להחליף את המוצר עד חודש מיום ההזמנה, במצב חדש. אין החזרה של הזמנות מיוחדות. אני דואגת שכל תכשיט שאני מכינה ישלח ללקוח לאחר שהוא מושלם. במידה ובכל זאת קיימת בעיה עם התכשיט אנא עדכנ/י אותי אם ואני מבטיחה לפתור אותה. ביטול אפשרי בהחזרה של המוצר עד שבוע מיום קבלתו. במקרה של ביטול יינתן זיכוי לקנייה בחנות על הסכום המלא של המוצר (ללא מחיר המשלוח) או שיינתן החזר על 85% ממחיר המוצר (ללא מחיר המשלוח). I want you to be happy with your purchase! If you wish to exchange your item, please let me know. I will happily work with you to find an item that is better for you. You can exchange the product within one month from the reservation. Custom made orders cannot be cancelled once the order has been made.

marmelada