סטודיו קרין
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  054-2126626

כתובת: עין הוד -
חוף הכרמל

החנות של סטודיו קרין

שלום
אני קרין ינקורט רוטר, אמנית ומעצבת בוגרת שנקר, עיצוב מבנה וסביבה. .. קרא עוד >

שלום
אני קרין ינקורט רוטר, אמנית ומעצבת בוגרת שנקר, עיצוב מבנה וסביבה.
מאז ומתמיד עסקתי ויצרתי בתחומים שונים (ביגוד ואקססוריז, קרמיקה, ציור, ריהוט, הדפס, תכנון ועיצוב, סטיילינג ועוד…..)
בשנים האחרונות, עם שני ילדים חזרתי לגור בכפר האמנים עין הוד בו גדלתי ומגבשת לי טכניקת עבודה לשילוב עולמות העניין שלי, על מנת להמשיך וליצור כל יום.
ההשפעה והכלים מהעולם הממוחשב הוירטואלי מלימודיי, משמשים אותי בתהליך היצירה ובפיתוח האלמנטים אותם אני מדפיסה או מציירת עם השפעות אדריכליות ואורבניות. עם השנים התבהר לי שהחזרה לחומר היה מבחינתי העיקר- לעבוד עם הידיים, לפתח וליצור מחדש.
החיבור הזה הוביל אותי להתעמק בהדפס וביצירת אמנות שימושית- ART TO WEAR, כך בעצם אני יכולה לשלב איורים, רישומים, עבודות ממוחשבות והתנסות שונה ומשונה בטכניקות הדפס מגוונות לעיצובים עבודת יד שכל אחד יחיד ומיוחד- ONE OF A KIND.
כל מוצר טקסטיל, מעוצב, נגזר, נתפר ומודפס על ידי.
לאחרונה הצטרפתי לחנות של הוריי כאן בעין הוד ושיתוף הפעולה בחנות מרמלדה זו נראה לי טבעי ונכון. החיים שלי פה בכפר והקרבה היום יומית לאוספים ולסטודיו האמנות שלהם מביא לי המון השראה ליצירה ולעיתים גם כאלמנטים ונושאים להדפסים שלי. הוריי שגם כן חיים בעין הוד, בנוסף להיותם אמנים הם אספני עתיקות ופריטי וינטאג' כל חייהם (ריהוט, כלים, כלי עבודה, בקבוקים, מצלמות, מטחנות קפה, מאווררים, משקלים ועוד...המון) יש להם פריטים משגעים שתוכלו להכיר ולרכוש אם תחפצו בכך.
אפשר למצוא את עבודותיי בחנות הפיסית שלהם "אמנות ועתיקות בכפר" בעין הוד, בסטודיו Linda Friedrich בקיבוץ עין כרמל, בגלריית עין הוד, בחנות המוזיאון של ינקו דאדא ופה בחנות האונליין.
התקשורת איתי קלה ומהירה באמצעות המייל.

karine.jan.shop@gmail.com

מוזמנים לבקר בדפי האינסטגרם

https://www.instagram.com/karinejanstudio/

https://www.instagram.com/vintageeinhod/


תודה שביקרתם
קרין
קרא פחות

marmelada