קלמנטינה
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  054-4993317
  054-4993318

החנות של קלמנטינה

קלמנטינה - מתנות לידה:
כבר עשרים שנה!!! ענבל וגלית, בוגרות האקדמיה לעיצוב “בצלאל” ו”המכון לחינוך טכנולוגי” בחולון הקימו את .. קרא עוד >

קלמנטינה - מתנות לידה:
כבר עשרים שנה!!! ענבל וגלית, בוגרות האקדמיה לעיצוב “בצלאל” ו”המכון לחינוך טכנולוגי” בחולון הקימו את קלמנטינה ב-1999. קלמנטינה, אשר החלה כחברה לעיצוב בגדי פעוטות, הרחיבה את פעילותה לתחום עיצוב מתנות לידה לעובדי חברות, ארגונים וועדים, בשנת 2005.
אנו נרגשות להיענות סוף-סוף לפניות הרבות, ולפתוח את "שערינו" גם לקהל הרחב באמצעות אתר "מרמלדה". לאורך השנים צברנו ניסיון רב בהרכבת מתנות לידה והיום אנחנו יכולות להגיד בביטחון, שכל אחת ואחת מהמתנות שתבחרו לשלוח ליקיריכם היא המתנה המושלמת. כל מארז, קטן כגדול, מכיל בתוכו תמהיל מנצח שנבחר על ידינו בקפידה.

לקוחות עסקיים:
נא לפנות ישירות למייל : info@klemantina.com
קלמנטינה מציעה לכם שי מקורי לעובד / אשת עובד לאחר לידה. מתנת הלידה יכולה להישלח על-ידינו בדיוור ישיר לבית היולדת או להישמר בחברה למסירה עצמאית. מגוון עשיר של מוצרים יפים ומעוצבים, בטווח רחב של מחירים, יאפשר לכם, בעזרתנו, ליצור את מתנת הלידה המתאימה ביותר לתקציבכם וטעמכם. ייחודם של מוצרינו, אשר נבחרים ביתר הקפדה, היא בטיבם, איכותם ובכך שכולם נושאי תו תקן. בין המוצרים: סלים וקופסאות שונות, שמיכות, מגבות, מצעים משטחי פעילות, שמיכות פיקניק, מוביילים, ביגוד ראשוני לתינוק. מגוון גדול של מוצרי התפתחות, פעלולונים לרכב, ספרי עגלה, קשתות ועוד..
ואיך?
אם הצלחנו לסקרן אתכם פנו אלינו ישירות למייל: info@klemantina.com .
ניסיוננו רב השנים לימדנו, שאין כמו פגישה. חשוב לנו שתכירו אותנו אישית. שתוכלו להתרשם ולחוש את המוצרים ושנרכיב ביחד את מתנת הלידה המתאימה לכם ביותר.
קרא פחות

marmelada