לטינוגרף
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  0526553750

כתובת: ת.ד. 4494
נצרת עילית

שעות פתיחה:
א'-ה' 07:00-18:00
ו' 07:00-13:00

החנות תמיד פתוחה ♥
ניתן לפנות במייל או בהודעת וואטסאפ כל הזמן ♥ משלוחים לכל הארץ!!! ♥ נא בעת הזמנה תרשמו כתובת ומס' טל' ליצירת קשר

תנאי השימוש בחנות "מיתוגים (מבית לטינוגרף)"

מדיניות תשלומים
לתשלומים בהעברה בנקאית, PEPPER PAY, BIT, PAYBOX או מזומן יש ליצור קשר טלפוני או ב-וואטסאפ. *נא לשים לב: בעת הזמנה נא לבדוק מאיפה יוצא כל מוצר. מוצרים היוצאים מאזורים שונים בארץ יהיה צורך בתשלום מלא עבור המשלוח!!! משמעות לשלם על כל משלוח בנפרד וסכום מלא. *שליחת בדואר רגיל באחראיות בלעדית של הלקוח. אין שרות מעקב לחבילה! ולא יוחזר כסף למוצר שהרוכש טוען שלא קיבל!

מדיניות משלוחים
משלוח עד 2 ק״ג נעשה בדואר רשום של דואר ישראל, זמן הגעה משוער 7-10 ימי עבודה, עלות: 20 ש״ח. המשלוח באמצעות דואר שליחים של דואר ישראל, זמן משלוח כ-48 שעות (תלוי במיקום בארץ), עלות: 50 ש״ח. מדיניות המשלוחים היא באחריות דואר ישראל. *שליחת בדואר רגיל באחראיות בלעדית של הלקוח. אין שרות מעקב לחבילה! ולא יוחזר כסף למוצר שהרוכש טוען שלא קיבל!

מדיניות החלפות והחזרות
יש לקרוא בדף של כל מוצר על "מדיניות החלפות והחזרות". ביטולים התקבלו רק אם המוצר עדיין לא נשלוח, לא הודפס או כדומה לפי כל מוצר בנפרד. רוב המוצרים בחנות הם מוצרים בהזמנת אישית, עם הדפסה ו/או מיתוג. שאין אפשרות להחליף או להחזיר. מוצרי מדף אף ורק אם לא נפתחו ולא שומשו -יש להחזיר במארז מקורי, סגור, שלם, מלא ותקין לחלוטין. עלות החזר המוצר ישלם ע"י הרוכש בלבד. החזרת הכסף יבוצע רק אחרי שהמוצר הוחזר ונדבק שהוא תקין. מוצרים אשר נשלחו בדואר רגיל והרוכש טוען שלא קיבל אין באפשרותנו לבטל את ההזמנה ולהחזיר את הכסף. דואר רגיל הוא באחראיות הבלעדית של הרוכש בלבד.

marmelada