לימור בן צבי - SeaU
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  054-4861631

שעות פתיחה:
10:00-22:00

קרדיט צילומי התכשיטים לצלם Asaf Kauf

תנאי השימוש בחנות "SeaU - לימור בן צבי"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
ניתן לשלם דרך פייפאל ובאמצעות כרטיסי אשראי. החזר כספי יינתן בהחזרת מוצר באריזתו המקורית לסטודיו (נא צרו קשר לתיאום משלוח). לא יינתן זיכוי בעבור מוצרים שנעשה בהם שימוש או שיוחזרו פגומים. לא נוכל לבצע החזר כספי ללא צירוף הקבלה המקורית. עבור מוצרים שיוחזרו ללא הקבלה המקורית - יתקבל זיכוי לרכישה חוזרת בחנות.

מדיניות משלוחים
אנו שולחים את המוצרים בתוך 48 שעות לאחר ביצוע ההזמנה. המוצרים נשלחים בדואר רשום עם מס' למעקב. עדיין אין לנו חנות פיזית ולכן כרגע ניתן להזמין אך ורק באמצעות האתר. הזמנות למוצרים מעובדות על פי סדר הזמנתן. לא נוכל לטפל בהזמנות דחופות / חירום / מיידיות, עמכם הסליחה. להזמנה יש לבצע רכישה באתר. אנחנו לא שומרים / שמים בצד. מוצרים יישלחו אך ורק לאחר פירעון התשלום. תודה! כל המשלוחים לכל חלקי הארץ וגם לחו"ל הם דרך הדואר בלבד. לא ניתן לבצע משלוח לארצות ערב או לארצות להם אין לישראל קשרי דואר. שימו לב - דמי המשלוח לא יוחזרו במקרה של החזרות, החלפות וזיכויים. מוצרים יישלחו אך ורק לאחר פירעון התשלום. בהכנה מיוחדת לפי מידה של טבעות ושרשראות (אורך שונה) זמן האספקה יהיה 14 ימי עסקים. זאת כיוון שכל תכשיט נעשה בעבודת יד. שימו לב, מידת הטבעות היא קריטית. לכן, מי שאינו יודע מהי מידתו מתבקש להגיע לצורף הקרוב אליו למדידה. אחריות המידה כפי שאתם מוסרים אותה בהזמנה היא על אחריות המזמין בלבד.

מדיניות החלפות והחזרות
להחזרות נא צרו קשר עם החנות באימייל limor-bt@013net.net. עפ"י חוק הגנת הצרכן ניתן להחזיר כל מוצר שנרכש, באריזתו המקורית, תוך 14 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה בצירוף הקבלה המקורית . החזר כספי יינתן בהחזרת מוצר באריזתו המקורית . לא יינתן זיכוי בעבור מוצרים שנעשה בהם שימוש או שיוחזרו פגומים. זיכוי יתבצע באמצעות פייפאל או העברה בנקאית. דמי המשלוח עבור החזר סחורה יהיה על-חשבון הקונה.

marmelada