טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  0546968842

כתובת: החלוצים 25
ראש פינה

שעות פתיחה:
10:00 - 18:00 עדיף לתאם הגעה מראש.

"אין לך עיגול בעולם שאינו נעשה מתוך נקודה אחת העומדת באמצע... ונקודה זו העומדת באמצע נוטלת כל האור ומאירה לגוף וניאור הכל" (מתוך ספר הזוהר)
ברוכים הבאים לעולם שכולו מנדלה... .. קרא עוד >

"אין לך עיגול בעולם שאינו נעשה מתוך נקודה אחת העומדת באמצע... ונקודה זו העומדת באמצע נוטלת כל האור ומאירה לגוף וניאור הכל" (מתוך ספר הזוהר)
ברוכים הבאים לעולם שכולו מנדלה...
בתוך כל ציור, תכשיט, מושקעת בפשטותה שפע כוונה וברכה. לכל צורה , צבע יש משמעות אנרגטית, מעין קודים כאלו שמשפיעים עלינו באופנים שונים. ולכן אני תמיד אומרת ללקוחות שבדר"כ הבחירה הראשונה היא הבחירה הנכונה , האינטואיציה יודעת לפעמים יותר מהשכל.
כל הרעיון התחיל מציורי המנדלה , והמחשבה הייתה איך ליצור אפשרות שבה כל אחד יכול פשוט לשאת את המנדלה והאנרגיה שלה עליו לכל מקום. וכך נולד הרעיון של תכשיטי האור - תכשיטים פשוטים ,קלילים , עם ציורים מקוריים אשר מביאים איתם ערך מוסף לעונדים אותם.

המנדלה משמשת ככלי ביטוי שמראה לנו אינטואטיבית את מהותנו הפנימית. מסע דרך התכשיט הנו מסע פנימי מרפא ומרגיע של שחרור והעצמה תוך שימוש בשפע צבעים, צורות ודימויים. כל התכשיטים והאקססוריס מציורי מנדלות מקוריים שרובם נעשו במיוחד בהתאמה לתכשיטים .
מנדלה - פירוש המילה בסנסקריט הוא "מעגל" או "מרכז" מעגל מקודש או מעגל המכיל מהות. למעשה כל דבר חי בבריאה הוא מנדלה.
המנדלה מחברת את הנפש והרוח למחוזותיה הקסומים של היצירה. כך נוצרו תכשיטי האור במטרה להביא ולפזר את אותה התחושה לכל.
שמי נועה ואני אוהבת מנדלות, לצייר, ליצור, ולאסוף מכל העולם דברים מיוחדים עם מנדלות (תיקים, ארנקים, מצעים וכד') יש לי חנות בראש פינה ובאינטרנט ואני שמחה להביא לכם את הקסם החי ,זורם וצבעוני הזה שנקרא מנדלה.
מקווה שתהנו ותתחדשו בבריאה
מוזמנים/ות לבקר באתר: www.mandalaforspirit.com
או בראש פינה, רחוב החלוצים 25
ליצור קשר : 0546968842
havaya.peima@gmail.com

באהבה
נועה
קרא פחות


חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה
marmelada