חדר החלומות של מיכל
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  052-444-0065

שעות פתיחה:
20:00 - 08:00 א'-ה'
12:00 - 08:00 ו'

בתאום טלפוני ניתן להגיע ולהתרשם מחדר החלומות, בכל שאלה אפשר להתקשר, או ליצור קשר במייל.

תנאי השימוש בחנות "יום הולדת בנות - חדר החלומות"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
התשלום באמצעות כרטיס אשראי, פייפאל, פיי מי, העברה בנקאית, או מזומן. יש אפשרות לחלק את הסכום עד 3 תשלומים, מסכום של 500 ש"ח ומעלה. ניתן לשלם בהעברה בנקאית במקום בכרטיס אשראי, במקרה זה - המוצר יישלח רק לאחר ההפקדה ואישור הבנק. יש להשאיר את כל הפרטים, כולל טלפון, בעת הרכישה באתר, כדי שאוכל ליצור קשר איתכם במידת הצורך. מומלץ להתקשר לפני הרכישה, כדי לתאם זמני הגעת מוצרים, או לתאום וקביעת מועדים לסדנאות, ולברורים. בהזמנת מוצר בהתאמה אישית - לא יתאפשר ביטול הקניה. במקרה של רכישת סדנאות, הפעלות לימי הולדת או שולחנות מתוקים, המכירה מותנית בתאום התאריך איתי מראש. ניתן יהיה לבטל את הרכישה רק עד שבועיים לפני התאריך שנקבע בהזמנה, מסיבות מובנות של שמירת התאריך. אנא דברו איתי לפני רכישת כל סדנה או הפעלה באתר!

מדיניות משלוחים
מוצרים בהזמנה יישלחו תוך שבועיים של ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. המוצרים נשלחים לכתובת הנמסרת במעמד הרכישה. חובה ליצור קשר טלפוני לפני רכישה לתאום ציפיות תאריך הגעת מוצרים, או הפעלות וסדנאות. באם תערך רכישה ללא תאום מראש, אהייה משוחררת מכל התחייבות אליכם. (למשלוח מהיר - נא צור / צרי איתי קשר טלפוני - 052-4440065). *נא הקפיד/י להזין: כתובת מדויקת, מספר טלפון, שם איש קשר ומייל לתאום כל הפרטים. בדר"כ קיימות שלוש אפשרויות משלוח: - איסוף עצמי מהסטודיו שלי, הנמצא בכרמיאל יש לתאם איסוף טלפונית - דאר רשום - ללא אחריות או אפשרות למעקב מצידי. דאר רשום מגיע על פי נוהלי הדואר עד שבועיים מיום המשלוח, אני שולחת את מס' המשלוח אליכם בהודעת SMS. - משלוח מהיר של דאר ישראל, מתחייב להגיע עד שני ימי עסקים מיום המשלוח, אני שולחת את מס' המשלוח אליכם בהודעת SMS - ישנה אפשרות של משלוח מיוחד לחו"ל דרך דאר ישראל. כל המוצרים נעטפים, נארזים ונשלחים בצורה הראויה. ראי/ה המלצות.

מדיניות החלפות והחזרות
אפשרות החלפה והחזרה - עד 14 יום ממועד הרכישה. המוצרים יוחזרו באריזתם המקורית ומבלי שנעשה בהם שימוש. * שוברי מתנה - אין אפשרות החזר כספי בגין אי מימוש . * שוברי סדנאות - אין אפשרות החזר כספי בגין אי מימוש. לא ניתן להחליף או להחזיר מוצרים שנעשו בהזמנה ובהתאמה אישית.(זרים, ערכות יצירה וכו') * חדר החלומות של מיכל - אינה אחראית על נזק שייגרם למוצר כתוצאה מטיפול או שימוש בלתי הולם. לפני הזמנת שולחן בר מתוקים, סדנה, או פעילות ליום הולדת, אנא התקשרי אלי לתאום תאריך ומשם נמשיך. תודה על תשומת לבך :) קניה נעימה. מיכל נבט

marmelada