נטע ליבנה
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  0523764737
  0504717147

כתובת: כפר יונה

החנות של נטע ליבנה

תכשיטים להעצמה נשית
לנשום, להרגיש, לאהוב . להיות אשה ולהתחבר לנשיות .. קרא עוד >

תכשיטים להעצמה נשית
לנשום, להרגיש, לאהוב . להיות אשה ולהתחבר לנשיות
תכשיטים הם קישוטים, הם סמליים והם מסמלים. מסמלים את מה שאת אוהבת, את מי שאת, את מי שאת רוצה להיות, , את מה שאת מרגישה ואת מה שאת משדרת. .את הייחודיות שבך.
איך שאת נראית, איך שאת מתלבשת, מתאפרת, השיער, האקססוריז, בין אם תרצי בכך ובין אם לא, מגדירים את מי שאת בעיני הסביבה ואת מי שאת בעיני עצמך.
אני מזמינה אותך להתחבר פנימה, לאהוב את מי שאת, למצוא את החיבור לעצמך ולבחור את מה שאת רוצה לשדר החוצה.
החיבור לנפש, החיבור לגוף מתבטא גם בחיצוניות.
בתכשיטים שלי אני מתחברת לאנרגיה של הקוסמוס. לאנרגיה האינסופית והנצחית של היקום. אני משתמשת בצורות הגאומטריות שנמצאות ביקום והופכת אותן לציורים ולתכשיטים. אני מתחברת לאנרגיות של האינסוף, לאנרגיות של אושר , אהבה, שמחה, שלווה ונינוחות דרך הצורות והצבעים שקיימים ביקום ובטבע בכל מקום. אני מתחברת לטבע ודרכו לנפש ולנשמה.
התכשיטים נוצרים כדי לרתום את האנרגיות החמות, הטובות והגבוהות של היקום ליום יום שלך. התכשיטים מרכזים אנרגיות של חמלה והכלה, נינוחות וסובלנות, חיבה ואהבה, ומשלבים אותם ביומיום שלך.

ההם מיועדים לחבר אותך לעצמך ולאפשר לך לקום בבוקר ולבחור: לבחור מה ההווייה שלך, להוביל ולא להיות מובלת, לקבוע את סדר היום הפנימי שלך ולא להיות עלה נידף ברוח. מגוון התכשיטים עוזרים לך לכוון את עצמך לווייב חיובי ונינוח, מכיל, חיובי ואוהב, ומהווים מרכז של עוצמה רגשית.

רק את קובעת את סדר היום הרגשי שלך. רק את מגדירה איזה אדם תהיי היום, איזו אישה תהיי הערב. ורק לך יש את הקוסמוס האישי שלך, שעוזר לך להתוות את הדרך.

קוראים לי נטע ונולדתי לעצב תכשיטים.
מילדות כבר אהבתי להתקשט בשרשראות, קולרים, תליונים, טבעות, עגילים צמידים.
אהבתי להשתעשע באבני חן, קריסטלים, חרוזים ולעצב אביזרי אופנה מעניינים.
פעם לקחתי אתי שני קאטרים ופלאייר, חוטי מתכת, חרוזים ודבק ונסעתי לטייל בעולם. בדרך, בכפרים ובערי שדה, באירופה ובדרום אמריקה, פרשתי מחצלת ומכרתי את התכשיטים שהכנתי בדרך, וככה מימנתי את הטיול שלי – מעצבת, מוכרת ועוברת הלאה.

הרבה מים עברו מאז בירדן.
היום אני מעצבת בדרכים וגם בסטודיו, והכל כדי לגרום לנשים בארץ ובעולם להיראות טוב יותר, ובעיקר ולהרגיש טוב יותר.
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה
marmelada