בשיתוף:
החנות החברתית לוגו
Odelia Werber
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  0545897161
  097428080

כתובת: שברץ 27
רעננה

שעות פתיחה:
0800-2000

החנות של Odelia Werber

החנות החברתית סטריפ
שמי אודליה ורבר Odelia Cactuseliya ואני אומנית סריגה.
.. קרא עוד >

החנות החברתית סטריפ
שמי אודליה ורבר Odelia Cactuseliya ואני אומנית סריגה.

אני סורגת מתנות ירוקות: בביתי ברעננה.

הסריגה של הקקטוסים, הסקולנטים והעצים ננסיים היא במסרגה אחת מחוטי כותנה תוצרת חוץ, מצמר כבשים ואלפקה בסטודיו שבביתי, ברעננה. את הצמחים הסרוגים אני "שותלת" בכלים איכותיים ומיוחדים עשויים מקרמיקה, פורצלן, עץ או פח מגולוון -צבוע.
אין עציץ אחד זהה למשנהו!
לכל עציץ אני מקדישה זמן רב, החל מהכנת השלד של הקקטוס, דרך התאמת החומר והגוונים ועד הסריגה עצמה. אני סורגת במסרגה אחת כל חלק וחלק בצמח, כולל החול בו הם שתולים.
הקמתי את "אודליה - קקטוסליה" בעזרת בתי, ענבל תורי. החנות שלי היא עסק חברתי: מצאתי אפיק יצירה בתוכי: את הסריגה. העיסוק בסריגה מעודד אותי להמשיך בחיי ומאפשר לי ליהנות מיצירה. תהליך יצירת המתנות הירוקות וסריגתן .

העציצים הסרוגים שלי הנם מעשה אומנות ויכולים לשמש מתנה מיוחדת לחג, לאירוע, לבית, לעיצוב המשרד ומקומות ציבוריים. מחירם משתנה ונע בין 80 ל - 350 ש"ח. הצמח אינו דורש טיפול, לא דורש השקייה, והוא פורח כל השנה. לאחרונה הכנתי קולקציה חדשה של קקטוסים גבוהים ומיוחדים בגובה 50-98 ס"מ כולל העציץ. כל קקטוס גבוה מחוזק, עומד יציב ושוקל עד 4 ק"ג. קקטוסים מרשימים אלו מתאימים לפינות אוכל מרווחות, וילות, בתי מלון ומגורי יוקרה..
קרא פחות

marmelada