תנאי השימוש בחנות "אודליה ורבר קקטוסליה"

מדיניות תשלומים
אמצעי תשלום: כרטיס אשראי, העברה בנקאית, פיימי או פייפאל. אפשר לשלם בשני תשלומים. או במזומן, כשבאים לאסוף את המתנה מהסטודיו , ברעננה. מקבלים קבלה על כל קניה. במקרה של ביטול : יש להודיע מיד עם קבלת המתנה , לבעל החנות ולהחזיר בתוך האריזה המקורית בה המוצר נשלח, ולא נפתח !! כולל חותמת של חברת השליחויות, על גבי האריזה. דמי המשלוח לא יחוזרו.

מדיניות משלוחים
על ידי שליח המביא את המתנה לכתובת המדויקת, ומתאם בטלפון השעה המתאימה. יש מוצרים שהמשלוח חינם. משלוח של קקטוסים גבוהים וגדולים במיוחד הוא מדלת לדלת וכרוך בתשלום אחר. העבודות נארזות בקפידה בחומרים השומרים על תכולתן מפגיעה ומשבירה.העטיפה היא במספר שכבות של נייר פצפצים ושפע קלקר מסביב , בתוך קופסה מקרטון קשיח. אפשר לקבל אריזת מתנה וכרטיס ברכה ללא תוספת תשלום.(יש להודיע לי מה לרשום על הכרטיס ברכה) ניתן לאסוף את המתנה בסטודיו שלי, ברעננה, בתיאום מראש.

מדיניות החלפות והחזרות
ניתן להחזיר מוצר באריזתו המקורית בה הוא נשלח על ידי השליח או על ידי דואר ישראל, בלי לפתוח את האריזה. לאחר פתיחת הקופסא עצמה, אין אפשרות להחזיר את המוצר . במקרה של מוצר פגום, יש לשלוח אותו חזרה אלי ולקבל זיכוי בהתאם. יש לצלם את מיקום השבר כולל האריזה המקורית שלו. אני מצלמת את המוצר לפני האריזה . העטיפה היא במספר שכבות של נייר פצפצים ושפע קלקר מסביב , בתוך קופסה מקרטון קשיח. מאחר ושלחתי מוצרים שבירים לאוסטרליה ולארה"ב, סביר להניח שאני אורזת בחומרי בידוד מעולים והאדניות מגיעות שלימות ליעדן. במקרה של שבר שניגרם על ידי חברת השליחויות, ניתן לקבל החזר עד סכום של 500 שח. אני סורגת את הצמחים , והכל עבודת יד , לכן המילה "פגום" אינה מתאימה. לפני שליחת המוצר הוא עובר בקרת איכות של עמידה בנסיעה. יש להחזיק את האדנית עצמה, לא את הקקטוסים, כדי להעבירם ממקום למקום.

marmelada