רחל כדמור
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  0505775120
  09-950-5912

כתובת: הדר 52
הרצליה

שעות פתיחה:
תאום מראש בטלפון
החנות בחופשה
החנות בחופשה ותשוב בתאריך 7.5.19

החנות של רחל כדמור

אנו מאמינים שלכולנו יש צורך בסיסי הקורא ליצירה. לכל אחד מאיתנו יש את האופציה ליצור ולבטא את עצמו דרך היצירה. חימר הוא אחד החומרים הגמישים ביותר לעבודה, המגע עימ.. קרא עוד >

אנו מאמינים שלכולנו יש צורך בסיסי הקורא ליצירה. לכל אחד מאיתנו יש את האופציה ליצור ולבטא את עצמו דרך היצירה. חימר הוא אחד החומרים הגמישים ביותר לעבודה, המגע עימו ממכר וניתן להפוך אותו לכל דבר שרק נרצה. גוש חימר גולמי, יכול לעבור טרנספורמציה ולהיות לצלחת מעוצבת, כוס, קערה, מגש ואפילו אריח. בגלריה שלנו תוכלו למצוא ולרכוש מגוון רחב של כלי נוי או כלים שימושיים מכל הסוגים, הצבעים והצורות.

רחלי כדמור היא אמנית קרמיקה – חיה, יוצרת ומורה בסטודיו שלה בהרצלייה שהוא גם בית וגן. שורשי יצירתה הנטועים עמוק בתוך היצירה הארץ-ישראלית והישראלית הצמיחו שפה אישית, עשירה ומגוונת שמתפתחת ומתחדשת מזה יובל שנים. הממד האישי והייחודי ביצירתה שזור תמיד בממד התרבותי של הישראליות, במהלך התגבשותה. רחלי החלה את דרכה המקצועית בשני תחומי יצירה – הקרמיקה והמחול. בעיניה היצירה הקראמית וזו של המחול הן שני עולמות של יצירה חזותית החולקים במשותף את התנועה הפלסטית, הגמישה והסוחפת הנעוצה במהות היצירה ומהווים חלק בלתי נפרד מתהליכי הגיבוש של הישראליות.
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה
marmelada