מיכל גרינברג
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  050-7339787

כתובת: אלנבי 94
תל אביב

שעות פתיחה:
החנות במרמלדה מרקט פתוחה בכל שעות היממה.
במהלך היום אני משתדלת לתת מענה מידי לכל פניה.

תנאי השימוש בחנות "SID"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
הי תודה על הביקור בחנות אמצעי התשלום העומדים לרשותכן הם pay-pal תשלום טלפוני בכרטיס אשראי או תשלום בצ'ק שישלח בדואר. במקרה של תשלום צ'ק המוצר ישלח רק אחרי הפקדתו.

מדיניות משלוחים
המשלוח הוא ללא תשלום. הפריט ישלח עד מקסימום שבוע מיום הקניה ויגיע ארוז בדואר רשום. מיד עם המשלוח אשלח לך מייל עם מס המשלוח לשם מעקב אחרי החבילה.

מדיניות החלפות והחזרות
מדיניות החלפות - במידה והינך מעוניינת להחליף פריט שרכשת אנא צרי קשר בטלפון מספר 050-7339787 בין השעות 9:30- 17:00או באמצעות דואר אלקטרוני migtad@yahoo.com . בפנייתך, אנא צייני מס' הזמנה וסיבת החלפה. בכל עניין, אשמח לעמוד לרשותך. חשוב ליצור קשר מוקדם ככל האפשר על מנת להבטיח את הפריט שמולו תרצי לבצע את ההחלפה. ניתן לבצע החלפה באופן אישי בסטודיו המעצבת בתיאום טלפוני מראש או לשלוח חזרה את הפריט לכתובת העסק. במקרה זה, הפריט באחריות הקונה עד הגעתו לסטודיו. מדיניות החלפות הינה בהתאם לכתוב בחוק. פריט יוחלף עד 14 יום ממועד קבלתו ורק בתנאי שהינו שלם, ללא פגם, ארוז ועם כל התוויות עליו. פריט שנקנה במבצע יוחלף עד 7 ימים ממועד קבלתו ובלבד שיהיה תמורת פריט אחר במבצע. מדיניות החזרות - במידה והינך מעוניינת לקבל החזר כספי עבור פריט שרכשת אנא צרי קשר בטלפון מספר 050-7339787 בין השעות 9:30- 17:00 או באמצעות דואר אלקטרוני migtad@yahoo.com . בפנייתך, אנא צייני מס' הזמנה וסיבת החלפה. מדיניות החזרות הינה בהתאם לכתוב בחוק. החזר כספי יינתן עבור פריט שיוחזר בטווח של עד 10 ימים ממועד קבלתו . החזר כספי מלא ינתן בתנאי שהינו שלם, ללא פגם, ארוז ועם כל התוויות עליו.

marmelada