משחקים חכמים Smart Games
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  053 7542111

כתובת: רמת גן

שעות פתיחה:
24/7
לשירותכם תמיד

תנאי השימוש בחנות "משחקים חכמים Smart Games"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
מקבלים את כל כרטיסי האשראי טלפונית 053-7542111 ניתן לשלם דרך פייפאל ובאמצעות כרטיסי אשראי. החזר כספי יינתן בהחזרת מוצר באריזתו המקורית (נא צרו קשר לתיאום משלוח). לא יינתן זיכוי בעבור מוצרים שנעשה בהם שימוש או שיוחזרו פגומים. לא נוכל לבצע החזר כספי ללא צירוף הקבלה המקורית. אין!!! החזר כספי על מוצרים CUSTOM MADE שיוצרו במיוחד

מדיניות משלוחים
אנו שולחים את המוצרים בתוך 96 - 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה. (לא כולל שבתות וחגים) המוצרים נשלחים בדואר רשום עם מס' למעקב או באמצעות שירות Shop & Collect הפועל בישראל. הזמנות למוצרים מעובדות על פי סדר הזמנתן. להזמנה יש לבצע רכישה באתר. אנחנו לא שומרים / שמים בצד. משלוחים לחו"ל הם דרך הדואר בלבד. לא ניתן לבצע משלוח לארצות ערב או לארצות עימן אין לישראל קשרי דואר. שימו לב - דמי המשלוח לא יוחזרו במקרה של החזרות, החלפות וזיכויים. מוצרים יישלחו אך ורק לאחר פירעון התשלום. למוצרים גדולים ניתן לתאם הובלה בתוספת תשלום ובמחיר עלות - יש ליצור קשר בנושא ישירות עם החנות. **מעוניינים לרכוש בכמות מסחרית צרו עימנו קשר בטל' 053-7542111 עמיר מ. מכירות ארצי ותקבלו הצעה משתלמת.

מדיניות החלפות והחזרות
להחזרות נא צרו קשר עם החנות באימייל yeshmoza@gmail.com. עפ"י חוק הגנת הצרכן ניתן להחזיר כל מוצר שנרכש, באריזתו המקורית, תוך 14 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה בצירוף הקבלה המקורית . החזר כספי יינתן בהחזרת מוצר באריזתו המקורית (נא צרו קשר לתיאום משלוח). לא יינתן זיכוי בעבור מוצרים שנעשה בהם שימוש או שיוחזרו פגומים. זיכוי יתבצע באמצעות פייפאל או העברה בנקאית. דמי המשלוח עבור החזר סחורה יהיה על חשבון הקונה.

marmelada