אביב סול טולדנו
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  054-2443890

החנות של אביב סול טולדנו

”מי שיש לו נשמה של יוצר מוכרח להיות יוצר רעיונות ומחשבות, אי אפשר לו להיסגר בתלמודו השטחי לבד, כי שלהבת הנשמה עולה היא מאליה ואי אפשר לעצור אותה ממהלכה“ - הרב .. קרא עוד >

”מי שיש לו נשמה של יוצר מוכרח להיות יוצר רעיונות ומחשבות, אי אפשר לו להיסגר בתלמודו השטחי לבד, כי שלהבת הנשמה עולה היא מאליה ואי אפשר לעצור אותה ממהלכה“ - הרב קוק (מתוך הספר "אורות הקודש")

המשפט הזה של הרב קוק מלווה אותי כבר תקופה ארוכה, מאז ששמעתי אותו בפעם הראשונה הרגשתי שהוא נכתב עליי ממש. משתי סיבות, הראשונה היא כי אני מרגישה שהיצירה היא חלק בלתי נפרד ממני ושכל עת בה אני לא עוסקת ביצירה אני לא באמת אני. והשנייה היא שהיצירה שלי היא באמת מתוך הנשמה כמו שאומר הרב קוק - בבואי ליצור, שלהבת הנשמה עולה מאליה, מגיעה למקור הנצחי והמושלם שלה ומשם ממשיכה לזרום דרך המחשבה, הידיים ועד ליצירה הסופית.
כל חיי עסקתי ביצירה ואומנות, כתיבה, ציור, מתנות וכמובן המומחיות שלי היא בעיצוב תכשיטים ייחודיים בעבודת יד.
היכולת ליצור מעניקה לי את אותה התחושה כמו לקיחת נשימה עמוקה המכניסה אוויר לכל תאי הגוף, היא מאווררת אותי, מרגיעה אותי ולמעשה מעניקה לי חיות אמיתית. רואים את זה על הפנים שלי שהופכות למוארות בן רגע..

אני מאמינה שלכל תכשיט ניגון יחיד ומיוחד שמתנגן מתוך אהבה, שמחה ומחיבור לשורש הנשמה..כשאני יוצרת אני מתחברת לניגון היחיד והמיוחד הזה וכך יכולה ליצור עבורך תכישטים מיוחדים.
רוצה להיות חלק מהמסע המיוחד שלי?
~עלה למעלה עלה, עלה למעלה עלה בן-אדם...כי כוח עז לך יש לך כנפי רוח~
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה
marmelada