אפרת שיפרין
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  052-277-5460

כתובת: ירושלים

שעות פתיחה:
9:30-19:00

תנאי השימוש בחנות "אפרת שיפרין - תכשיטים עבורך"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 14 ימים

מדיניות תשלומים
אמצעי תשלום: PAYPAL, אשראי(גם בתשלומים) העברה בנקאית או באפליקציות,בכל שאלה צרו קשר, אפרת שיפרין, טלפון : 052-2775460 (גם בווטסאפ ובס.מ.ס.)

מדיניות משלוחים
ההזמנות נארזות בקפידה באריזות מתנה יפות ומרופדות נשלחות בעטיפה בטוחה וחזקה.התכשיט ישלח בדואר רשום או דואר שליחים.זמן המשלוח בדואר רשום נע בין 3 ימים לשבועיים. דואר שליחים עד 48 שעות הגעה. ניתן להזמין משלוח אקספרס בעלות של בין 110 ומעלה, וכמו כן משלוחים לחו"ל בתאום .במקרה של הזמנה מיוחדת-עיצוב אישי של תכשיט,או הזמנות במידות מיוחדות,נתאם טלפונית זמניי התחיבות ליצירה ולמשלוח התכשיט.בכל אופן זה לא יעלה על שבועיים וחצי לכל היותר-כולל זמן המשלוח.(לחו"ל יארך מעט יותר)התכשיט מגיע עם תעודת אחריות והחלפה.

מדיניות החלפות והחזרות
ניתן להחזיר כל פריט למעט פריטים שהוכנו בהזמנה מותאמת אישית. יש לשלוח את התכשיט במצב חדש ותקין ובאריזתו המקורית תוך 3 ימי עסקים מרגע קבלתו. ההחזר ינתן עם החזרת המוצר בפועל ולא יכלול דמי משלוח. מדיניות החלפות והחזרות על פי תקנות ביטול עסקה במדינת ישראל.לפיכך,אם צרכן רוצה את כספו בחזרה בשל ביטול עסקה, יקבל את כספו, בניכוי 5% אחוזים שגובה PAYPALL או חברות כרטיסי האשראי מן המוכר על הרכישה. כדאי להתקשר. אשמח לדעת מדוע ברצונכם להחזיר או להחליף את המוצר.שביעות רצונכם והנאתכם מעבודותיי חשובה לי !

marmelada