סטודיו סטיקאיט
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  03-6700640
  050-3019190

כתובת: האורנים 1
פרדס חנה

החנות של סטודיו סטיקאיט

סטודיו סטיקאיט הוא למעשה בית דפוס למדבקות כייפיות, צבעוניות ואיכותיות אשר מתאימות למעשה לכל משטח ישר ישירות מהיצרן לצרכן ללא תוספת תיווך! כמו כן, סטודיו סטיקאי.. קרא עוד >

סטודיו סטיקאיט הוא למעשה בית דפוס למדבקות כייפיות, צבעוניות ואיכותיות אשר מתאימות למעשה לכל משטח ישר ישירות מהיצרן לצרכן ללא תוספת תיווך! כמו כן, סטודיו סטיקאיט הוא סטודיו לעיצוב דלתות, חללי עבודה, קירות וחלונות לשוק הפרטי ולשוק העסקי, המתמחה בהדפסה על מגוון חומרים. סטודיו אנחנו בסטודיו סטיקאיט שמנו לנו למטרה להציע לכם הצרכנים מחירים הוגנים ותחרותיים מתוך הבנה שלא חייבים לשלם המון כסף על עיצוב. אנו מייצרים מדבקות איכותיות לגני ילדים מדבקות קיר לעסקים מדבקות קיר לחדר שינה מדבקות קיר לחדר ילדים מדבקות קיר בעיצוב אישי.

הסטודיו שלנו קם מתוך צורך שזוהה אצל הצרכנים לעיצוב הבית, חדרי הילדים, חדרי הארוח, הפינה בסלון ואפילו המשרד. בעבר הצרכן היה חושב פעמיים אם לבצע שינוי שכן שינוי שכזה גרר לרוב הוצאות מיותרות וביצועים סופיים די בינוניים. השינוי לרוב היה כל כך יקר שהוא לא השתנה במשך כמה שנים ולא התעדכן עם העיצובים החדשניים.


המטרה שלנו כסטודיו מוביל היא לאפשר לכם לעצב את סביבת המגורים או סביבת העבודה במינימום תקציב תוך שימת דגש על עיצובים עדכניים, מדבקות איכותיות שניתנות להסרה ללא השארת סימנים והחלפת העיצוב בתוך כשנתיים ללא כאבים מיותרים בכיס.


עיצוב הבית כבר לא חייב להיות יקר כפי שהיה בעבר. מספיק להדביק מדבקת קיר בבית ולגלות עולם חדש של עיצוב. ניתן לשלב בין מדבקות שונות בכדי לקבל עיצוב יחודי על פי טעמכם ועל סמך היצירתיות שלכם.


אנו בסטודיו סטיקאיט מחויבים להעניק לכם חווית קניה מושלמת, שרות מעולה, איכות מצוינת ובמחיר הוגנים ושווים לכל נפש.

נשמח לשמוע מכם ותהנו מהעיצוב החדש :)
סטודיו סטיקאיט
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה
marmelada