אדוה אזולאי
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  054-435-7801

כתובת: כפר דניאל

שעות פתיחה:
9:00 ועד בכלל

החנות של אדוה אזולאי

המעבדה של המכשפה הלבנה הוקמה מתוך אהבה לאדם ואדמה.
.. קרא עוד >

המעבדה של המכשפה הלבנה הוקמה מתוך אהבה לאדם ואדמה.

מוצרי טיפוח בהם אנו משתמשים על בסיס יומי חודרים אל גופנו דרך העור. הרכיבים עשויים להשפיע על בריאות גופנו שאותה אנו רוצים לשמור טובה. ניתן לעזור לגוף על ידי תזונה נכונה, שינה טובה, אויר צח ועוד. אני בוחרת את הטוב מבין האפשרויות כי יש כמוני רק אחת. וגם וכמוך!

אני יוצרת מוצרי טיפוח טבעיים המכילים שמנים, חמאות, תמציות צמחים, אבקות ועוד המון חומרי גלם איכותיים המיטיבים עם עורנו וגופנו. הפורמולות אותם אני מרכיבה מתוך למידה מעמיק והמון מחשבה, נכנסים לבקבוקים עם ניחוחות וסגולות שחודרים למעמקים, שמבינים את גופנו ועורנו מבפנים. כולי אמונה שחומר אורגני פועל עלינו טוב יותר מחומר סינטטי שנוצר ב...מעבדה. לא כמוך!

אני אוהבת קטן ואיכותי. מה איתך?

קוסמטיקה טבעית עשויה להיות יקרה יותר אך ללא ספק נכונה ובריאה יותר לכל אחת ואחד. לכן, אקפיד לשמור על מחירים הוגנים על מנת שתתנסו, תרגישו את עצמכם ותתאהבו.

אני כאן בשבילכן(ם), למען בריאות עורכן(ם). בחנות אציג בפניכן(ם) סבונים טבעיים מוצרי טיפוח לעור הגוף, לפנים ולנפש, המוצרים מוקפדים ומתאימים לסוגי העור השונים: עור שמן או לא מאוזן, יבש, אקנה, אנטי אייג'ינג וכמובן לעור רגיל שפשוט צריך קצת תשומת לב.

רוקחות אישית זה הכי מרגש (שם הכל התחיל בשבילי) ואם יש בקשה מיוחדת, אני תמיד קשובה.

שתהיה שנה נפלאה!

אדוה @ The Lab of the White Witch
Aromatherapy and cosmetic formulator
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה

מוצרים שנמכרו בחנות The Lab of the White Witch

marmelada