הילה מרום
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  0545737394
  09-7719252

כתובת: מדינת היהודים 85
הרצליה

שעות פתיחה:
בתאום מראש
טלפון: 09-7719252 | 0545737394 | 0543023453

החנות של הילה מרום

מזמן גיליתי שאני רוצה לקום כל בוקר לתוך בית שמשקף את הרצון שלי ליצור סביבה שעושה טוב. בית שכל מי שגר בו ומתארח בו מרגיש בנוח, רצוי, הכי נהדר שאפשר. למרות שלא מז.. קרא עוד >

מזמן גיליתי שאני רוצה לקום כל בוקר לתוך בית שמשקף את הרצון שלי ליצור סביבה שעושה טוב. בית שכל מי שגר בו ומתארח בו מרגיש בנוח, רצוי, הכי נהדר שאפשר. למרות שלא מזיק לדעת מה הטרנדים האחרונים ואפילו רצוי, זה לא לגמרי העניין. העניין היא ההבנה האמתית של החיבור בין החומרים הנוכחים בחיינו, לאהבה ותשומת לב.
האהבות הגדולות שלי הן עיצוב, תרבות אירוח, התחדשות ובעיקר - אנשים. TOMA היא הדרך שלי לחלוק את האהבות האלה: לשתף אתכם במסעות לאיתור פריטים וספקים ייחודיים, לגלות את הסיפורים שמאחורי האנשים והמוצרים, לשתף אתכם בבחירות שלי, להביא אליכם את המוצרים שאני מאתרת, לעזור ולייעץ בהרכבת קומפוזיציות שנראות נפלא ויוצרות סביבה שכייף לחיות בה.
אתר TOMA מציע קולקציות פריטים שנבחרו בתשומת לב, מתוך כוונה לשדרג את כל מה שנמצא לידם ולהפתיע. המחויבות לסדר יום אקולוגי מנחה את בחירת הפריטים, החומרים והספקים שיוצרים אותם. גם את ההחלטה להציע פריטים למכירה ישירות דרך אתר, להקטין פערי תיווך ולהשקיע בצוות מקצועי שעובד מתוך חדוות יצירה, ונותן ללקוחות את השירות הכי טוב שיש.
יש עוד דרכים לעבוד אתי ועם TOMA : לבקר בחנות שלנו – הפרחים 37 רשפון, באירועי לקוחות בתחום הלייף-סטייל, סדנאות עיצוב ותרבות אירוח, ושיתופי פעולה בין מותגים. אם יש לכם הצעה מעניינת, צרו קשר.
בברכה ,
טובה מרום, יזמית ומנכ"ל TOMA.
קרא פחות


גיפטקארד חנות זו מכבדת גיפטקארד מרמלדה
marmelada