נעלי יוניק
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  050-886-3992
  08-643-4178

שעות פתיחה:
ימים א-ה 9-21
ימי ו 9-15
מוצא"ש - שעה לאחר צאת השבת עד 23

תנאי השימוש בחנות "unique shoes - נעלי יוניק"

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 7 ימים

מדיניות תשלומים
אנו מודים לכם שבחרתם לרכוש ב- unique shoes & bags ניתן לבצע רכישות בכל כרטיסי האשראי: מאסטרקארד, ויזה , ויזה כ.א.ל וכו' באמצעות חשבון פייפאל. ניתן לרכוש פריטים באחת מהדרכים הבאות: כאן באתר, בעסקה טלפונית עם אחת החנויות, או בחנויות שלנו. יבנה - מתחם G , הקישון 9. לכל בירור אחר - 050-8863992 (ווטסאפ, סמס)

מדיניות משלוחים
-אנו מתחייבים לספק לכל את המוצרים תוך 3-10 ימי עסקים מיום הרכישה. (תלוי בזמינות של המלאי) -אם בחרתם באפשרות של משלוח ע"י שליח - חברת השליחויות תתאם איתך את מועד ההגעה, לכן חשוב למלא בפרטי ההתקשרות את הכתובת המדוייקת ומספר טלפון עדכני וזמין. -חברת השליחויות הינה חברה חיצונית ולכן לעיתים ייתכנו עיכובים שאינם תלויים בנו. -אם בחרת באפשרות של איסוף עצמי , יש לתאם 3 ימים מראש .

מדיניות החלפות והחזרות
* החלפת מוצר תנתן עד שבועיים ממועד קבלת המוצר . *החזר כספי וביטול עיסקה יינתן עד 7 ימים ממועד קבלת המוצר וזאת בתנאי שלא נעשה כל שימוש במוצר והוא מוחזר חדש וללא פגם ובאריזתו המקורית. *לביטול עיסקה והחזרה/ החלפה של מוצר ניתן להגיע לאחת החנויות שלנו בתיאום מראש או ע"י איסוף באמצעות שליח (הזמנת השליח תעשה ע"י פנייה אלינו ,תשלום ע"י הלקוח בעלות של 40 ש"ח ) - 050-8863992 מסרון בלבד (ווטסאפ, סמס) *במידה והמוצר שהזמנת אזל מהמלאי אנו ניידע אותך טלפונית, במקרה זה עליך לבחור האם ברצונך לקבל מוצר חליפי או זיכוי לאתר/ החזר כספי. במידה והמוצר שקיבלת אינו מתאים לך מסיבה כלשהי, תוכלו לקבל מוצר אחר במקומו או החזר כספי עליו ייגבו דמי ביטול בגובה 5% משווי העיסקה (עפ"י חוק הגנת הצרכן) .

marmelada