ויקה
טלפון:  הצג טלפון
טלפון:  054-4748048

כתובת: ירושלים

תנאי השימוש בחנות "ויקה - התעוזה להיות"

מדיניות תשלומים
תשלום באמצעות כרטיס אשראי וחלוקה לתשלומים באמצעות מערכת פיימי. תשלום באמצעות Pay-Pal (מערכת תשלום מאובטחת באינטרנט המקבלת את כל סוגי כרטיסי האשראי והיא קלה מאוד לשימוש) ניתן לשלם בכ"א בהזמנה טלפונית

מדיניות משלוחים
הפריטים נשלחים בדואר רשום בישראל בין 3-7 ימי עסקים לאחר שבוצע התשלום. זמן הגעה משוער במשלוח דואר רשום: ישראל 3-7 ימים ארהב 10-24 ימים אירופה 7-12 ימים במידה ואתם מעוניינים במשלוח דחוף – זה אפשרי בדואר שליחים בתוספת תשלום. לפרטים נוספים צרו קשר הפריטים נשלחים לכל יעד, ומירב המאמצים נעשים על מנת להבטיח כי החבילה תגיע למפתן ביתך בדיוק במצב בדיוק שבו היתה כאשר עזבה את פתח הסטודיו.

מדיניות החלפות והחזרות
אני מאוד אוהבת ליצור את הפריטים שלי ובעת ההזמנה אני רוצה שגם אתם תהיו מרוצים! אם, מכל סיבה שהיא, אתם לא מרוצים לחלוטין מההזמנה, אנא צרו איתי קשר תוך 3 ימים מיום קבלת הפריט שלכם כדי שנוכל לנסות ולפתור את הבעיה. אם הבעיה לא ניתנת לפתרון) ואני מקווה שזה לא המקרה) ניתן יהיה לקבל החזר לחשבון הpaypal שלך. הפריט שקיבלת חייב להישלח חזרה תוך 3 ימים מקבלתו ועליו לחזור במצב חדש ושלא נעשה בו שימוש, בדיוק כפי שהיה בעת המכירה. ברגע שיתקבל הפריט במצב המקורי יועבר החזר כספי מלא בניכוי דמי המשלוח לחשבון הpaypal שלך *החזרים לא כולל דמי משלוח אם ביקשת פריט חלופי, עלויות המשלוח של הפריט החלופי יהיו עליך. אם מכל סיבה שהיא הגיע פריט פגום אנא אל תהססו לפנות אלי עבור פריט חלופי. על מנת למנוע מקרה הונאה, תמונה של הפריט שבור / פגום תשלח אלי בדואר אלקטרוני, ומשלוח חוזר של פריט דומה לזה שנרכש יהיה ללא עלות נוספת. אני עושה כל שביכולתי כדי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים!

marmelada